Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit éreztek szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit éreztek szex közben?

Figyelt kérdés
17 éves korom óta élek szexuális életet, és egyre jobban foglalkoztat, hogy hátha lehetne ez jobb is, most 23 vagyok. Nemrég még azt gondoltam, hogy egyáltalán elévezni sem tudok, aztán kicsit próbálkoztam a tusrózsával és rájöttem, hogy az úgy mégis megy, bár úgy is nagyon nehezen. A gond az, hogy nagyjából 2 percig tök jó a szex, aztán mikor már tágulok akkor az is elmúlik és onnantól kezdve unalmas, ha nagyon erőteljesen próbálkozunk, akkor még kicsit fáj is, aktus előtt egyébként akkora szexuális éhséget érzek, hogy azzal biztosan nincs baj, de miután elkezdjük már várom a végét. Azon gondolkodtam, hogy amikor zuhannyal csinálom, akkor közben végig érzek egy fajta bizsergést, nem csak az orgazmusnál, gondolom olyasmit kellene éreznem szex közben is. Viszont volt már több partnerem, bár azért nem olyan sok, de volt aki elvileg nagyon tapasztalt, és mindig ugyan ez van. Velem van a gond? Vagy mit kellene másképp csinálni? Egyébként próbálkoztam már különböző játékokkal is, aminek elvileg tök jónak kellene lennie, és azok is olyan 0 érzést nyújtottak.
2023. jan. 28. 03:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen van gond, de ezen semmiféle játékszer nem fog sajnos segíteni. Valamilyen tudat alatti blokk, szexualitáshoz kapcsolódó komplexus gátolja hogy elengedd magad. Amíg nincs meg ez micsoda és hogy iktatható ki addig nem fogod élvezni. A tested egészségesen működne biológiailag - rádtör a vágy - de a tudatalattidban nem engedi valami hogy élvezd.
2023. jan. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Igyál egy fél pohárka bort előtte, de tényleg ne ess túlzásba, csak egy minimálisat, annyit segíthet, hogy ha simán esetleg lelki/pszichológiai gátlás van benned azt oldja.
2023. jan. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Vannak ilyen lányok.

Amit a 2-es javasol valóban jót tehet, de csupán gátlást oldani. Érezned kell a partnered iránt valamit, amit minden bizonnyal még soha nem éreztél. Ami másoknak spontán működik, neked csak érzelemmel megy. Ilyen egyszerű.

Szervileg semmi gondod nem lehet, mert kívánod, de ehhez neked "megfelelő" partner kell.

Lehet éppen egy olyan, akit álmodban sem gondolnád.

2023. jan. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem végig bizsergető jó érzés. Néhány póz/mozdulat jobb, néhány kevésbé.

Pedig nem szoktam elélvezni max ha izgatom a csiklóm. De anélkül is kielégítő

Nekem pl sokkal jobb ha nem a puncimra koncentrálok hogy menjek már el, hanem a páromra figyelek, nézem ahogy mozog rajtam, vagy ahogy lovagolok, hogy mindig legyen simogatás/markolás stb


Lehet nagyon rástresszelsz, nekem ilyen volt amikor egy időben nem nedvesedtem.

Kísérletezz sokat egyedül és beszélj a pároddal is hogy próbáljatok ki új pózokat, tempót stb közben is beszélhettek róla mi hogyan jó/jobb. Nézd a mozdulatokat, nyúlj oda

Nemtudni mit szoktál csinálni úgyhogy nehéz tanácsot adni de nekem ezek váltak be

2023. jan. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

#4

Értelmes pasi, ilyen nőről álmodik, mint Te.

2023. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Férfi vagyok, de eszembe jutott pár dolog. Egyetértek a négyessel, szerintem is a partnerre figyelj inkább ahelyett, hogy azon agyalsz, hogy miért nem bizseregsz.


A másik, hogy figyeld magad, tanuld meg, hogy mire van szükséged és azt kommunikáld a fickó felé. Magamból kiindulva elég komoly tévedésben lehetnek a szexuális partnereid a testedet illetően. Mondok egy példát: én - mint szerintem sok más srác - úgy gondoltam, hogy minél jobban megdugom a nőt, annál jobban élvezi. Ehhez képest pl tegnap is egy ponton arra kért, hogy hagyjam abba a mozgást, és lassan kígyózva elélvezett - hüvelyi úton - attól, hogy benne voltam.


Többször említette, hogy az ilyen vad klopfolás először fáj, aztán meg csak elérzékenyíti a célterületet. Ez nekem eléggé rímel arra, amit mondtál: "2 percig tök jó a szex, aztán mikor már tágulok akkor az is elmúlik". Szóval el tudom képzelni, hogy nem csak benned van a hiba.

2023. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem mekkora a partnerednek?
2023. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

#7

Hülye kérdés. Tök mindegy. Ha nagy lenne már az elején sem lenne jó.

2023. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Elején jó aztán kitágul...
2023. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tippeket. A kevéske alkohollal próbálkoztunk már, nem igazán segített. Az lehetséges, hogy valamilyen lelki dologhoz van köze, mert sokszor kicsit depis vagyok. Viszont érzelmileg biztosan kialakult már köztünk a kellő kapcsolat, a jelenlegi párom már a vőlegényem. Egyébként szerintem átlagos méret lehet, nem szoktuk méregetni, de én 16 cm-re tippelném. Volt már kisebb és nagyobb partnerem is. Viszont elmondásuk szerint én eléggé szűk vagyok
2023. jan. 28. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!