Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit éreztek szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit éreztek szex közben?

Figyelt kérdés
17 éves korom óta élek szexuális életet, és egyre jobban foglalkoztat, hogy hátha lehetne ez jobb is, most 23 vagyok. Nemrég még azt gondoltam, hogy egyáltalán elévezni sem tudok, aztán kicsit próbálkoztam a tusrózsával és rájöttem, hogy az úgy mégis megy, bár úgy is nagyon nehezen. A gond az, hogy nagyjából 2 percig tök jó a szex, aztán mikor már tágulok akkor az is elmúlik és onnantól kezdve unalmas, ha nagyon erőteljesen próbálkozunk, akkor még kicsit fáj is, aktus előtt egyébként akkora szexuális éhséget érzek, hogy azzal biztosan nincs baj, de miután elkezdjük már várom a végét. Azon gondolkodtam, hogy amikor zuhannyal csinálom, akkor közben végig érzek egy fajta bizsergést, nem csak az orgazmusnál, gondolom olyasmit kellene éreznem szex közben is. Viszont volt már több partnerem, bár azért nem olyan sok, de volt aki elvileg nagyon tapasztalt, és mindig ugyan ez van. Velem van a gond? Vagy mit kellene másképp csinálni? Egyébként próbálkoztam már különböző játékokkal is, aminek elvileg tök jónak kellene lennie, és azok is olyan 0 érzést nyújtottak.
2023. jan. 28. 03:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
#10 semmi köze a mérethez a problémádnak, csak trollkodnak.
2023. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
A korábbi partnereiddel is így volt?
2023. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Még egy utolsó kérdés😊

Libabőrös leszel, ha hozzád ér? Mondjuk a nyakadhoz?

2023. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
Nagyobb mekkora volt?
2023. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
Ismerős az érzés. A testeddel elégedett vagy teljesen? Engem nyomaszt az enyém. Amikor jobban érzem magam a bőrömben (fogyok pl 2 kg-ot, szép fehérneműt veszek, fodrásztól jövök) jobb a szex is.
2023. jan. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
21%

Hidd el, ha találkozol "vele", akkor élvezni fogod minden pillanatát valamint élvezni is elélvezel, úgy és annyiszor, amit nem is gondolsz magadról.

15-ös jó irányból közelítette meg a megoldást. Legyél magaddal elégedett.

2023. jan. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Akkor válaszolnék: igen eddig mindenkivel ugyan így volt. És határozottal libabőrös leszek, ha olyan helyeken ér hozzám vagy csólok meg. Nem mondom, hogy 100%-ig elégedett vagyok, nyilván én sem vagyok tökéletes, de nincs különösebben gondom a külsőmmel. És ha létezne az a "valaki" akkor az biztosan ő lenne, viszont azt semmiképp nem hiszem el, hogy egy személy van a világon aki tökéletes számomra és akárhány másikkal ellentétben ő tudna a jó partnerem lenni az ágyban.
2023. jan. 29. 22:33
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"azt semmiképp nem hiszem el, hogy egy személy van a világon aki tökéletes számomra és akárhány másikkal ellentétben ő tudna a jó partnerem lenni az ágyban"


És ebben tökéletesen igazad is van.

2023. jan. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!