Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak mindegy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mindegy, hogy hogy nézi ki a nő, csak szexelni lehessen vele?

Figyelt kérdés
Csak lyuk legyen, az a fontos?

2023. jan. 28. 08:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%
Vagy sok itt a hazug görény vagy pinát csak gépen láttak eddig.
2023. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%
#21 Nem minden férfi van egy csimpánz értelmiszintjén. Nem tudom miért fáj ez neked.
2023. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
64%
Sztem a férfiak többsége az átlagon aluli nőket is megdugná, ha könnyen jönne…
2023. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
36%
22 nem fáj, csak leírtam a tényeket. Igazából neked fáj, ezért kapcsolt be a védelmi mechanizmusod és kellett reagálj a kommentemre :) Szar az életed, de valahogy eltelik, ne búsulj. Kitartást!
2023. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#24 Olvasd el a 21-es hozzászólásod, és döntsd el kinek kapcsolt be először a védelmi mechanizmusa csak azért mert más nem úgy gondolkodik mint te. Egy legalja ember vagy.
2023. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25, szerintem te nem is érted amit írtam. Téged triggerelt a véleményem. Ami ténymegállapítás volt. Az, hogy neked fáj az igazság az nem az én bajom, valahogy heverd ki. Foglalkozz valami olyannal, ami szórakoztat, nehogy már itt kipukkadj a méregtől egy szaros komment miatt, ami ennyire betalált :D
2023. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Írtam egy laza választ a személyeskedő, sértegető kommentedre, te pedig egy duplán személyeskedő, és sértegető kommentel válaszoltál rá. Ennyi volt a történet.
2023. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Miért is sértegetitek egymást? Szerintem lehet a feltett kérdésről kulturáltan érvelve is vitatkozni.
2023. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem GYK nál hanem GYIK nél, mert Gyakran Ismételt Kérdések rövidítése.
2023. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!