Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek normális hogy naponta akár 5x is szexelnék,de barátnőm nem akar. Talán szexmániás lennék?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 09:46
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

30

Te annak csak örülnél valószínűleg! 😂😂

2023. jan. 28. 15:30
 32/37 anonim ***** válasza:
70%

Meséld már el, hogy ha teljes munkaidőben dolgozol, akkor mikor jut időd napi ötször szexelni! 8 óra meló + oda-visszaút, napi egyéb teendők (vásárlás, kaja, főzés, mosogatás, mosás stb.), tisztálkodás, alvás... Vagy mindent a barátnőd csinál? Vagy csak 2 perces meneteket tolnál? Barátnőd ki tudna napi ötször elégülni? Vagy csak bocsássa a rendelkezésedre a testét, amikor dughatnékod van?

Ez a napi öt azért már erősen túlzás.

2023. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

24,26


Most már értem miért nem kíváncsi rád egy nő sem. Faragatlan, undorító vagy.



B*szni maximum te szoktál, a normális párok szeretkeznek és szexelnek. :)

2023. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

32#

Hát igazából én azt írtam hogy akár napi 5x is tudnék szexelni (már volt rá példa azért írom) nyilván nem szexelünk napi 5x naponta főleg hétköznap.

Mi 8-tol 16-ig dolgozunk.

Munkahely 5 perc autóval.

Főzünk takarítunk.

Hétvégén általában a szülők és nagyszülők meg hívnak ebédre, szeretik ha összejön a család.

Én azt is értem hogy nem mindenki ilyen az életvitele,de nyilván nem hozzájuk szól a kérdés.

Az hogy most én lazábban élek az nem jelenti hogy,holnap nem lesz rosszabb a helyzet!

Napi 2x azért szexelünk átlagosan, én csak azt írom hogy az 5x alkalmat is bevallalnám, nyilván nem napi szinten!!!

Lehet rosszul lett megfogalmazva a kérdés,de akkor elnézést kérek!

2023. jan. 28. 18:24
 35/37 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az nagyon sok…nem élvezem.

Én 1/nap az bőven elég nekem

A legjobb 2-3/hét

plusz oral szex azt 2/nap is jöhet.

2023. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
79%
Ha nekem lenne csajom én is állandóan szexelni szeretnék!Főleg,ha a nőm is egy szexbomba lenne!
2023. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
34%
Én akár 10-szer is szexelnék, csak nem áll fel ennyiszer.
2023. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!