Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állítják, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják, hogy egy férfi nem bír ki hosszú időt szex nélkül? Mi van akkor, ha nincs lehetősége havonta szexelni?

Figyelt kérdés
Egy távkapcsolatos videó alatt láttam kommentet, hogy a fiú biztos szarrá csalja egy lányt mert bár a lány kibír bármennyit szex nélkül a srác nem. Oké de kérdem én: mi a helyzet azokkal a srácokkal, akik nem tudnak felszedni bármikor akárkit? Vagy nem jók az ismerkedési skilljei vagy bátortalan vagy csúnya. Bármi. Ők sem szexelnek évekig és túlélik.
2023. jan. 30. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha-ha-ha😂. 15 éve nem voltam nővel, csak a recskázás van.
2023. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudok saját példát mondani, feleségem terhessége miatt (nem sima terhesség) 10 hónapig nem volt szex. Csak szopás maximum.


Hát egy idő után az általános kedély állapotomat is lehúzta a dolog. Tehát nem elsősorban az állandó nemi vágy volt jellemző, hanem idegesebbé váltam és depresszívebbé.

2023. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Havonta??

Már egy hetet is nehezen viselnék!

2023. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért számítana? Ha nincs lehetőség, akkor nem gyakorol semennyi önuralmat.
2023. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátomról tudok nyilatkozni: vígan elvan szex nélkül, nem igényli… Semmi problémája. Nem mindenki szexgép.
2023. jan. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, nem volt soha senkim, jelentem simán ki lehet bírni. Hivatásoshoz meg elvből sem megyek, ha normál " úton " nem jön össze akkor fizetni tuti nem fogok érte, annyit nem ér.
2023. jan. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!