Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincsen olyan állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen olyan állandó intim partnerem hosszú távon Budapesten akivel tartós lehetne a szex lehetősége ha délelőtt nincs partner délután senki nem akar senkinek nem jó egyáltalán miért mindenki este keres férfi partnert kora este valaki tudná?

Figyelt kérdés
30 éves 210 kg-os passzív szerepet kedvelő aktív férfit kerestem de nem találtam sok párkereső és társkereső oldalon regisztráltam az eddigiekben de a meglevő sikert nem hozta el számomra szinte mindenki passzív és unit keres de akkor minek van értelme az alkalmi randiknak hogy néhány órás légyottok futó kapcsolatok egy éjszakás kalandba ahol több lehetőség nem kap a rómeó ezeknek az oldalaknak akkor semmi értelme: Hotbull,Planetrómeó,Eropolis,vagyaid.hu.kupak.hu és még sorolhatnám

2022. szept. 3. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem akar senki veled talizni, mert ezek alapján a kérdések alapján is amit itt sorozatban kiírsz totál debilnek tűnsz. Na meg nem sokan vonzódnak egy extrém elhízott emberhez.
2022. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer kupróbálnám egy kövér férfival, bár nem hiszem hogy be tudnád rakni nekem, ha tényleg 200 kilogramm vagy. 18/f
2022. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

210kg. Milyen magas vagy?

Bár ilyen súlynál már mindegy mert 120kgnál is elhízott lennél sajnos. Ez már extrém elhízás,ami az egészségednek is roppant káros.


Volt túlsúlyossal szexrandim,igaz nem 210kg volt, hanem 140 körül.

A srácnak (20 éves volt) akkora kötekedős egója volt hogy az hihetetlen. A tökéletes szexipasinak hitte magát,némi nőies viselkedéssel. Bármennyire is hihetetlen de voltak jó pasijai is. A gond viszont az volt hogy mikor szeretkezésre került sor akkor sem elől sem hátul nem tudtunk mit kezdeni, mert sok volt a feleslege. A másik meg hogy nem is volt túl higénikus így,mert nem tudott teljesen tisztálkodni azokon a helyeken.


Tehát szerintem először az egészséged érdekében kellene rendbe tenni magadat lefogyni valamennyire,ha kell segítséggel.

2022. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán mert este nincs otthon az asszony... És sokan nem szeretik az extrém módon, életveszélyesen elhízott hapsikat. Ami nem is csoda mondjuk. Némi súlyfelesleg elmegy, de amikor már nem hogy nem látod a saját farkad, hanem megmosni se tudod a saját hasadtól, az már nagyon durva.
2022. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!