Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos a felháborodásom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A hétvégén 2 napos családtalálkozó volt nálunk. Takarítanom kellett, főznöm, kiszolgálnom a vendégeket. Aznap amikor a vendégek érkeztek ráadásul elég keményen kijött rajtam minden tünete az influenzának, de próbáltam nem mutatni hogy rosszul vagyok. Miután elmentek a férjem segített összepakolni és javasolta hogy hamar menjünk ágyba. Erre rám akart mászni, pedig ő tudta, hogy rosszul érzem magam, meg hullafáradt vagyok. Amikor visszautasítottam, akkor még ő kezdett el duzzogni.

2023. jan. 30. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Én engedtem volna neki, hiába vagyok rosszul
Ugyanúgy visszautasítottam volna, mint te
41 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Átlag nő kb. semmit nem csinál az ágyban, igazán mindegy lett volna.
2023. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én békén hagyom az asszonyt, ha beteg. Próbálj neg majd rámászni, amikor ő lesz influenzás.
2023. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap porogsz, meg taknyad-nyálad egybe az influenzától, akkor nehéz kívánni a szexet. Ezt ő is megérthette volna.
2023. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Hmmm... utólag már felesleges rajta filózni, de biztos hogy megfelelő emberhez mentél feleségül???
2023. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Azért az éremnek két oldala van, mielőtt máglyán égetünk el bárkit is.


Ha amúgy rendben van a szexuális életetek és rendszeresen szexeltek és ő nem értette meg, hogy kivételesen nincs kedved hozzá, akkor bunkó volt. Ha sokadjára utasítottad el, akkor valahol érthető, hogy frusztrált. Amúgy minden pasinak vannak gyenge pillanatai, amikor rohadtul kanos és emiatt hisztis. Ha ez amúgy nem jellemző, akkor bocsánatos bűn szerintem. Mondjuk beszélnék vele, hogy f@sz volt.

2023. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A 4-es válaszolónak üzenem: az végülis hízelgő, hogy ilyen állapotomban is kíván, de az tény, hogy nem valami figyelmes elég sok területen. Ez már volt téma, de mindig én jöttem ki belőle rosszul, mert szerinte: "akit szeretünk, azt elfogadjuk olyannak, amilyen".
2023. jan. 31. 09:12
 7/7 A kérdező kommentje:

Az 5-ös válaszolónak üzenem: Általában későn jön be, mert valamit mindig szerelget. Úgy érzem, hogy amikor ő kezdeményezne, akkor mindig készen kell hogy álljak, viszont ha nekem van olyan kedvem, akkor sokszor nincs mellettem. Ráadásul nekem érzelmekre is szükségem van a szerelmeskedéshez.. Ha úgy érzem, hogy néha csak annyi a kapcsolat köztünk, hogy a szexuális szükségleteit kielégítse, akkor volt már rá példa, hogy visszautasítottam.

Végtelenül ritka, hogy segít a házimunkába, így ha nem lettem volna beteg és fáradt, akkor a tervei szerit alakult volna az esténk (mert ezek után 100% biztos vagyok benne, hogy csak azért segített, hogy legyen akció az ágyban).

2023. jan. 31. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!