Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges, vágy lenne ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, vágy lenne ez?

Figyelt kérdés

Arra vágyom, hogy egy női selyem hálóingben, hátrakötözött/bilincselt kezekkel szemek bekötve, így lennék, és egy csaj orálisan elégítene ki.

Nincsenek meleg vágyaim, csak egyszerűen gerjedek az extrémebb helyzetekre.



#szex #selyem #vágy #női hálóing
2023. jan. 31. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ebben semmi beteges
2023. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám betegesnek.. ÉN is találtam arra egy nálam magasabb csajt hogy nem durván de szenvedéllyel döntsön az ágyra és lovagoljon rajtam.
2023. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itt a női hálóköntös ami bezavar a képbe egy kis identitászavarral.

Am semmi kül a vágyad, vannak ennél sokkal extrémebbek is.

2023. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem lenne gáz sztem, de a női hálóing miatt már dobnálak.
2023. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem beteg.
2023. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapszabály: amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas ÉS minden résztvevő szeretné, vágyik rá az nem beteges. Amit leírtál abban nem látok ilyet. Ez egy szimpla szubmisszív CD vágy. Keress hozzá partnert és éld meg (segítek a nők 99%-ának nem fog tetszeni, de ne is rájuk hanem az 1%-ra hajts)
2023. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, hogy rajtad lenne a selyem hálóing?

Neked selyem fétised van, szerintem ez még elfogadható, jelenlegi pasimnak is van, de ő azt jobban szereti ha rajtam van valami selymes ruha. Bilincs szembekötés meg már teljesen elfogadott.

Szerintem is kell egy kis változatosság az együttlétekben

2023. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi de nekem a rajtad levő női selyem köntös nem igazán férfias. Bocsi de inkább nem….

Ilyenben már volt részem de rajtam volt a selyem köntös a pasin csak bilincs es sál a szemein. L.

2023. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8,a kérdező valószínűleg nem kis szubmisszív vanillacsajokat keres.
2023. márc. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!