Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez beteges gondolat vagy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges gondolat vagy nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Már évek óta azon töröm a fejem, hogy milyen lehet az ágyban a férjem bátyja. Egyszerűen nem tudom ezen túl tenni magam. Igazából annyira benne vagyok ebben a dologban, hogyha megérzem az illatát, szinte fáj, hogy nem tehetek vele semmit.

Volt egy párszor, hogyha közvetlen közel volt hozzám, akkor akaratlanul is benedvesedtem picit.

Amúgy az egészben a vicc, hogy nem is igazán kedvelem.

Sokszor nem néz rám, de ha rám néz, van hogy mintha kb meg akarna dugni, vagyis volt már olyan. Nem is igazán beszélünk, de többször nézte már a lábaim vagy a puncim, cicanadrágban...

Ez annyira megbolondított, hogy folyton ezen jár a fejem és már szinte fáj a tudat.

Tudom, hogy rossz vagyok és ez nem helyes, de kérlek mondjatok valamit.. Csajok, pasik?!


27N



2021. nov. 9. 22:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
43%
Kamu.
2021. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu :(
2021. nov. 9. 22:21
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem "úgy" néz rád, de attól még van szeme és észreveszi hogy nő vagy - ettől még (ha normális családban nőttek fel) nem akar megdugni.

Te meg vagy nem kötődsz eléggé erősen a férjedhez és kihűlt a kapcsolat érzelmi része ezért lettél nyitott másokra, vagy eleve nem is volt annyira erős.

2021. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Szeretem a férjem, de ezt nem tudom elnyomni. Egyébként meg láttam már olyan tekintetet a sógoromon, amit egy éhes ember tekintetéhez tudnék hasonlítani, amikor kaját lát. Ezt a nézést szerintem ismeritek
2021. nov. 9. 22:25
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
#4 szereted, de a vágy, tűz már nem teljes... különbség van a között hogy szeretet, meg szenvedély.
2021. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják azt, hogy: működik a kémia. Feromon-kompatibilitás, mely azon dolgokban nyilvánul meg, amiket leírtál.
2021. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
40%
Nem az öccsét kellett volna választani, és utólag bele látni a dolgokat.
2021. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
De mi alapján működhet a kémia? Miért pont ő akkor? Legrosszabb személy. Ha már valaki iránt ilyet kell érezzek, ne pont a tesója iránt. :(
2021. nov. 9. 22:31
 9/38 anonim ***** válasza:
78%
#8 jaaaaa, szóval ha nem a tesója lenne akkor már kúrtál volna vele? Aham, szóval szereted a párod... 😅
2021. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Ilyet nem mondtam. Viszont családi körülmények között az ilyet jóval nehezebb lerendezni...

Nem csalnám meg, de sajnos ezt érzem és már kezd rossz lenni, hogy már 2-3 éve ez van...

Vége is lehetne

2021. nov. 9. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!