Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként normális, hogy legszívesebben egész éjjel szexelnék?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magamat szexmániásnak, nem szexelek minden nap - bár simán tudnék - és nem is élek együtt a barátommal. De amikor péntekenként vagy hétvégén átmegyek hozzá, akkor én egész éjjel kívánom és másnap is, egyszerűen nem elég 1-2 menet, le se bírok szállni róla. Filmezés közben zaklatom és van, hogy még hajnalban is felkeltem még egy menetért, majd reggel ébredés után már rögtön rágom a fülét. Ő úgy érzem, hogy eleinte ezt nagyon jól kezelte, örült neki, de mostanra meg kevésbé bírja már strapával, fáradt és mintha nem vágna olyan jópofát hozzá.


Ez normális? A barátnőimet körbekérdezgetve, általában egyszer vagy kétszer szexelnek a pasijukkal amikor együtt vannak és utána jól elvannak. Én meg 3-4 után is volt már, hogy úgy mentem haza, hogy nem volt elég, de egy kicsit abszurdnak érzem a saját igényeimet az eddig hallott átlagos alapján. Más is van így ezzel? És ha igen, akkor van olyan pasi egyáltalán, aki tudja tartani ezzel az iramot? Az köztudott, hogy mi nők többször el tudunk élvezni egymás után, de egy férfinál nyilván megvan ennek a határa és addig is, hogy meddig tud állva maradni egyhuzamban. De nemm tudom, mert még nincs túl sok tapasztalatom.


Nekem kb ez a harmadik komolyabb kapcsolatom, de az első olyan amiben a barátom külön lakik és szabadon tudunk találkozni, nála aludni. 19 és 25 éves egyetemisták vagyunk.


A kíváncsiság kedvéért kiteszem szavazásba is, hátha valaki csak úgy szeret válaszolni, de örülök ha valaki kifejtősebben válaszol azért.



2023. febr. 1. 17:57
A kérdező szavazást indított:
A randi alkalmával egy menettel bőven beérjük
1-2 menet szokott lenni, de extrém esetben is max 3
Legszívesebben én is egész éjjel tudnám csinálni
51 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz meghatározni hogy mi a normális, de igen alapvetően ez soknak számít.

Ez a te igényed amit kívánsz, nagyon magas a libidód. Simán lehet hogy a barátodnak ennél kevesebb az igénye, érdemes valamennyire megtalálni az egyensúlyt, nem jó ha csak az egyik félhez próbáljátok igazítani az együttléteket.

2023. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem normális. Én F vagyok és a barátnőm nem vágyik ekkora mennyiségre. Szóval én is a te cipődben járok...


Érdekes, hogy ritkán találkoznak hasonló igényű emberek. Az egyik fél mindig kevesebbet kíván, mint a másik.


Összetenném a kezemet, ha pl. te lehetnél a barátnőm és nem kellene bűntudatot éreznem azért, hogy kívánlak.


Szóval érted? Lehet, hogy valakinek nem lenne normális, mert túl sok, de pl. nekem normális volna, mert azonos igényeink lennének.

2023. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ezzel nincs baj, csak kompromisszum kell egy kapcsolatban, hogy találkozzanak az igények. Alapvetően a szexualitás az olyan, mint a hangulatod. Egyszer nagyon is van, máskor meg kevésbé. Szóval ez tud változni időről időre.


Amit érzel, meg amire vágysz azzal szerintem nincsen semmi baj.

2023. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A szex, a vágy 0.1 és 100 között teljesen normális (bár nem'tom mi lehetne a mértékegysége). Azaz ha több mint nulla, de még nem zavar a mindennapi tevékenységekben. Ezen belül ennek nincs szabvány szerinti száma. Kinek ilyen, kinek olyan.

Mindazonáltal az optimális az ha a felek libidója kb. azonos. Egy napi 3x kívánja és egy heti 1x kívánja között elég kemény feszültség tud kialakulni. Míg ha mindkét fél napi 3x - hát akkor egészségükre, megfelelő párt találtak akivel illeszkednek :)

2023. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha alkalom adtán ki sem bújtok egész nap az ágyból?

alattunk még bútor is tört :)

az a lényeg, hogy egy szintre tudjátok hozni a mennyiséget. ha mindketten egyformán sokszor akarjátok, akkor hajrá, nincs benne semmi kivetnivaló :)

2023. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is kérdés mennyi idő egy menet. Ha 5 perc , ő kielégül, orgazmusa van, kiadja magából az ondót aztán lenyugszik. Te lehet nem elégülsz ki annyira. Mert ha 3x fél órát vagy többet döngetne lehet neked is elég lenne, kiadnád magadból a felgyülemlett szexuális energiát és szintén megnyugidnál egy kis időre. Ha viszont a második verzió van és így sem elég akkor passz.. vagy nimfomániás vagy.
2023. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Hétköznapra egy szép vastag farok érdekelne?
2023. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Mit nem adnék újra egy ilyen barátnőért. Ritka kincs vagy!


Én férfiben vagyok hasonló, mint te és lényegében majdnem az összes kapcsolatom emiatt ment tönkre, mert én voltam a szexmániás köcsög.


32/F

2023. febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valahogy a net tele van ilyen nővel... :D
2023. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9: Csak vagy fizetős, vagy csak a neten vallja magát annak, élőben sosem lehet vele találkozni.
2023. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!