Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fórumon leírom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fórumon leírom, hogy nekem nem tetszik az erősen striás fenék, akkor 20-an elküldenek melegebb éghajlatra,10-en anyáznak,5-en megölnének legszívesebben, stb. stb. Ez normális?

Figyelt kérdés

A nők meg nyugodtan leírhatják, hogy a nagy péniszt szeretik, meg ha egy férfi magas. Ez igazságos? Szerintem nem.

Mi nem élhetünk semmi kritériummal a külsejüket illetően?



2017. jan. 18. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez milyen fajta fenék?
2017. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amíg beírtad ezt a válaszod 6x rákereshettél volna...
2017. jan. 18. 18:01
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Linkelnél egy ilyen hozzászólást?
2017. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kicsit fonnyadt az ilyen.... Csak azért, mert mindenki tökéletesnek hiszi magát.
2017. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy az tetszik, amit sokan szégyelnek.
2017. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Pedig nincs is vonzób egy jó husis, kerek, enyhén striás és narancsbőrös popsinál. Nem tudod te milyen az igazi nő, kisapám. :D
2017. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
*vonzóbb
2017. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 6


Na, például az ilyen értelmes lényekről beszéltem...

Nem zavar, hogy mindenkinek egyéni ízlése van?

Egészségedre a zsíros, narancsbőrös, striás hátsóhoz.

2017. jan. 18. 18:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem a tökéletes nők tetszenek.
2017. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Dehogynem lehetnek kritériumok. A baj az, hogy túl sok is. Kicsi, de kerek és izmos és feszes legyen az a popsi és persze mindig répára éhes.

Aztán legyen feszes, lapos hasa, mert ezeknek a mai vsajoknak rendesen " bele" van. (Itt olvastam gykn.)

Aztán legyen formás lökhárítója, lehetőleg minél nagyobb, de semmi esetre se lógjon. Ne legyen nagy bimbóudvar, ne legyen sötét színű, stb.

Aztán ott van a mókus külseje...az örök kérdés. Ha baba, miért nem saláta, ha saláta, miért nem baba? Ne legyen tág, törvényben kellene szabályozni, hogy kötelező mindenkinek max. kétujjnyi lennie.

Aztán....

Ne mondd már, hogy csak a nők!


Minden normális férfinek maximális tiszteletem.

2017. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!