Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy írnátok le,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy írnátok le, számotokra milyen egy szopni való pénisz?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan, mint a többi.
2023. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Olyan emberhez csatlakozik, akit szeretek.


Komolyan. Amúgy lehet valami mértanilag tökéletes, szimmetrikus, rózsaillatú kéjrúd is, nem lesz vonzó. Csak egy f.sz.

2023. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem a farok a leglényegesebb, hanem a személy akié.
2023. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Már bocsánat, de szerintem igenis van szép farok, de nehéz leírni. Szép, nagy ápolt, szép makkal. Nem kérek privit.
2023. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem lennék képes olyan valakivel, aki nem hat rám, akit nem szeretek, aki nem hatol a lelkembe.


Van egy fiú, őrülten szerelmes vagyok belé, hosszú évek óta. Mi együtt: moziba járunk, utazunk, főzünk, filmeket nézünk, hasfájásig nevetünk, sírunk, ünneplünk, vitatkozunk, támogatjuk egymást új vizsga/munkahely/család miatt, stb. stb. Nah ezzel a fiúval őrülten imádok szeretkezni és konkrét szexjelenetek vannak a fejemben ha rá gondolok. És igazából is imádom szopni, egyszerűen még nekem okoz izgalmat, ha leszophatom,érezhetem a számban, kezemben, vagy ott lennt... Folyton simogatnám, nyalnám az egész testét, durván és gyengéden is akarom vele.


Biztos vagyok benne, hogy ilyen mély érzést csak azzal lehet átélni, akit szeretsz!

2023. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Keveset futott, gatyában tartott, nem dohányzó srác tulajtól.
2023. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

A legfontosabb a farok másik végén lévő személy.


De nyilván van szebb meg kevésbé kívánatos farok, ez nem is kérdés.

Nekem az tetszik, ha enyhén felfelé ívelt, arányos a hossza és a vastagsága, kissé nagyobb a makkja. A szőrzet körülötte ideálisan rövidre nyírt, a zacsek meg a gát körül szőrtelen, hogy jó legyen nyalogatni ott is.


Én szeretem azt is, ha nyugalmi helyzetben kicsi, izgalmiban viszont nagyot nő, számomra hatalmas élmény a változását végigkövetni a számban.

2023. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na hat, micsoda kerdes....
2023. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!