Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban lányoktól szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányoktól szeretnék érdeklődni hogy egy fiú esetében a késői magömlés szakítási oknak bizonyul?

Figyelt kérdés

Természetesen kellemetlen dolog, amikor hüvelyi úton nem vagy csak nagyon nehezen sikerül kielégülni, és kérdés az hogy ez valóban nagy gond egy kapcsolatban?

26/F


2023. febr. 3. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ ő hogy viszonyul hozzá. Azért én például nem bírnék hosszú ideig szexelni, hogy elélvezzen a partner. Egy idő után már kiszárad, fájdalmas lesz. De ha más módon kielégül akkor nem lenne akkora nagy probléma
2023. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában egyre gyakrabban olvasok ilyet. Nálad miért van ez kérdező?
2023. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

A késői? Az nem, a korai magömlés már annál nagyobb probléma 😅

Ahol a felek szeretik egymást és amúgy is egymásra tudnak hangolódni ott nem gond. Ha olyan a partnered aki órákig bírja, sőt igényli ott ez nem gond, hanem előny! Az illeszkedéstől függ.

2023. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható, ha mindkét fél akarja.
2023. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ha férfi választ is elfogadsz, ebből inkább akkor lesz probléma, ha gyereket akartok.

mert amúgy ez leginkább neked rossz, hogy nem tudsz elélvezni.

a párod számára szex szempontjából ez azt jelenti, hogy akármennyi ideig kívánja a szexet, te bírni fogod.

(feltéve, hogy nem erőltetsz olyasmit, ami a másiknak nem jó, pl. ha már szárad, fárad, unja, stb., akkor nem erőlteted tovább - de hát remélhetőleg nem erőltetsz olyasmit, ami a másiknak nem esik jól).

2023. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó kérdés, legutóbbi partnerem esetében nem annyira éreztem odabent a dolgokat(nem volt tág egyáltalán meg elhasznált sem) emiatt az együttlétet követően kézzel segítette a dolgokat, de ez sajnos a kettőnk kapcsolatában problémát jelentett mivel ő ezt nagyon nem preferálta, és a félelmem az az, hogy a következő partner esetében is ez gondot jelenthet. Ő mindig kielégült viszont, az én számomra pedig nem okozott ez nagy problémát. Hogy mitől lép ez fel jó kérdés, nem dohányzom nem iszom, kávézni szoktam csak.
2023. febr. 3. 11:10
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

"meg elhasznált sem"


Te szánalmas ostoba idióta.......


😂😂😂😂😂😂😂

2023. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Asztakumva. És te ennyi ésszel szabadon jársz-kelsz az utcán?? Baszki....
2023. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
te se voltál még nővel a legtöbb fiatal nőt óráik lehet dugni :D nem értem ez miért lenne próbléma hacsak te nem napokig csinálod :D
2023. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi verte így ki a biztosítékot. Ez előny egy nőnél ha nem "elhasznált", avagy nem sok partnere volt ergó megválogatja kivel bújik össze. Valóban igaz hogy nem volt túl sok kapcsolatom de ennek örülök akkor a legtöbb hölgy anatómiája alkalmas lesz erre.
2023. febr. 3. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!