Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gyulai Corvin Hotel káma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyulai Corvin Hotel káma szutra szobáival kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A hotel fotói alapján párok szexuális igényeit akarják kielégíteni. Vannak pl. eszközök is hozzá? Érdekelne, hogy milyen különleges kívánságokat tudnak teljesíteni. A privát szobàkban van jakuzzi?

2023. febr. 5. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne engem is.
2023. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdeztek rá egyenesen a szállodánál???
2023. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tapasztalat sokkal érdekesebb és valóságosabb, mintha a szálloda marketing szövegét olvasnám vagy hallgatnám meg.
2023. márc. 2. 06:39
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Mar tobbszor voltam, es tervezek is menni. Mi erdekel konkretan?
2023. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kulon jakuzzi nincs, de lehet privatra berelni (mi ezt kihagytuk)

Az oldalon vannak a berelheto eszkozok, ami csomagban van az elviheto, pl vibrator, ruha,…

Tematikus szobak vannak kulonbozo “ jatekszerekkel”. Ezen kivul nem tudom, milyen extra igeny lehet, meg kell kerdezni. Normalis, diszkret hely.

2023. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A személyzet hogyan kezeli ezt az extrém szolgáltatást? Nincsenek zavarban?
2023. márc. 24. 20:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!