Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostizás a leggyorsabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostizás a leggyorsabb módja a szexhez jutáshoz?

Figyelt kérdés
Én pl nem akarok kapcsolatot, a szexkapcsolat is aféle kapcsolat és rengeteget kell jártatnia az embernek a pofáját hogy próba szerencse alapon legyen valami. Persze meg kell dolgozni a p'náért, de a pénzedért is megdolgozol amit megkeresel nem? Én csóró vagyok prostizni, de ha elérem hogy magas keresetű legyek sűrűn fogok élni vele.
2023. febr. 7. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. febr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
A te esetedben, gondolkodásmóddal igen. A leggyorsabb és számodra kb. az egyetlen is.
2023. febr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pláne hogy 30 perc társalgás kielégíti 2 napra a szociális igényeim, nem szeretem ha valaki folyton rajtam lóg.
2023. febr. 7. 00:58
 5/11 anonim ***** válasza:

A prostik is valogatnak de legalabb nem raboljak az idodet. Aki nagyon ronda azzal meg a prosti sem fekszik le.

En regen annyi randira mentem el es egyikbol sem lett szex sem, hogy azt a penzt amit arra koltottem, siman felre tudtam volna tenni es eltudtam volna menni prostizni.

Akkor igazabol csak remenykedtem hogy na majd a kovetkezo csajjal jol sikerul a randi.

Ha ujbol szingli lennek es ugyan ugy nehezen menne az ismerkedes akkor siman elmennek egy prostihoz. Bar kulfoldon vagyok ahol ez illegalis de a legkozelebbi hazalatogatasomkor egy prostit is meglatogatnek :D


Magyarorszagon videki voltam, igy nem lett volna olyan egyszeru elmenni egy igenyes prostihoz, mert a normalisabbak pesten vannak, videken meg inkabb a ciganyok es az agyonhasznaltak. En inkabb egy 20 eves egyetemista lanyt tamogatnek a tanulmanyai finanszirozasaban mint egy drogos alkesz krvat.

2023. febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5s. Én is ezt tettem 5evig.

Jó is volt.

De 1,5 éve vége.

Azóta próbáltam mást felszedni így de hallod olyan igényeik vannak ami irreálisan sok abból többször elmehetek prostihoz.

Akkor az már gáz..

Persze nem várom hogy olcsóbb legyen nyilván sőt de a többszörös hol éri meg?

2023. febr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemcsak a leggyorsabb, hanem a legolcsóbb is. Sőt, ha nem nézel ki jól, akkor az egyetlen módja.
2023. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Bar kulfoldon vagyok ahol ez illegalis de a legkozelebbi hazalatogatasomkor egy prostit is meglatogatnek :D"


Jó xar helyre mentél akkor

2023. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ide tényleg csak a szerencsétlen pasik járnak?

Bármikor mentem bulizni, még a legrosszabb pasinak is akadt hajnalra egy 10 perces dugás.

Igen "kedves férfiak" fel kell emelni a valagotokat és elmenni és energiát bele fektetni. De ez a prostinál is így van.

Interneten keresni kell, telefonálni, időpontot egyeztetni, akkor szükség esetén készpénzt felvenni stb...

Aki meg nem dolgozik meg a p.náért az elégedjen meg Marok Marcsával.

2023. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Bármikor mentem bulizni, még a legrosszabb pasinak is akadt hajnalra egy 10 perces dugás."

Vagy hazudsz, vagy barátkozni is csak jóképű pasival vagy hajlandó.

2023. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!