Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogy tudtok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy tudtok a legkönnyebben elmenni? Milyen pózban a leggyorsabb vagy legintenzívebb?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a "hagyományos", vagyis a misszionárius. De ebben talán az is benne van, hogy igy tudom legjobban ölelni, markolászni, es csókolni a párom. A hátulról, vagy oldalt pózokban nem, a lovagló pedig nekem valamiért kényelmetlen
2022. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Misszi szintén.
2022. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyalás, vagy kutya póz.
2022. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kutya póz + közben ingerlem a csiklóm
2022. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aktus közben csak missziben sikerült elélveznem, de ahhoz kellett az intenzív csiklóingerlés, amit közben magamnak csináltam. Őszinte leszek, rohadt nehezen jött össze,, fárasztó volt, a kényelmesen ülő pózban történő ujjazás-csiklóizgatás kombó sokkal jobban bejön és erőteljesebb is úgy az orgazmus. Ettől függetlenül imádom az aktus részt is, ki nem hagynám, de az orgazmust nem akkor szeretem elérni.
2022. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hason vagy kutyában.

Szeretek alárendelt szerepben lenni, ez már eleve felizgat, és így könnyebben elélvezek - plusz ebben a két pózban megy belém a párom a legmélyebben.

2022. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!