Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más ízlés vagy az én generáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más ízlés vagy az én generációmnak ki van tolva az ingerküszöbe?

Figyelt kérdés
Apámmal szoktam beszélni erről is (negyvenes évei közepén van), megmutattam neki pár nőt és azt mondta hogy szerinte nem rossz, az egyik szerintem szerelmes volt belém csak én ignoráltam mert abszolút nem érdekelt, a másik meg csak barát. Ez más ízlés vagy generációs jelenség? Neki egy dagi élettársa van, bár ő is dagi. Eddig csak egy valaki tetszett akinek én is, bár nem tartott tovább a kapcsolattartás 2 hétnél, netes dumálgatás meg szexchat volt, ennyi. Szerinte ez azért van mert közösségi oldalakon mindenki a lehető legszebbet akarja mutatni magáról. 22/f
2023. febr. 7. 01:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyszer említette hogy volt csúnya csaja akit nem vállalt volna fel de jó volt az ágyban, meg megszokta kérdezni hogy nem e vagyok kíváncsi milyen egy nővel stb. Kíváncsi vagyok de azért nem minden szembejövővel.
2023. febr. 7. 01:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a generációknak, hanem az embereknek különböző ízlése. Apádnak a testes nők tetszenek, neked meg nem, másnak meg a szőke, megint másnak meg a fekete.
2023. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah, 21 évesen már legyártott engem. De engem nem foglalkzotat a csajozás, nem vagyok tele önbizalommal mert több egészséügyi problémám is van és megváltozott munkaképességű vagyok. Na meg a depresszió, a betegségek végett gyerekként/fiatalon átmentem sok mindenen és máshogy látom a világot. Bár az egyiken ő is átment a születésem után 10 évvel kb, valószínűleg örököltem tőle azt.
2023. febr. 7. 01:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak simán más az izlésetek
2023. febr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 ömm, csak mert egy hapsi kövér és nem kell a vékony nőknek, az nem jelenti azt, hogy neki a kövérek tetszenek🤣Csak azt, hogy jobb nőknek nem kellett.
2023. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiatal korában 40 kiló volt vasággyal, anyám sem kövér, soha nem volt az. Egy időben ki is volt gyúrva apám, ma már dagi. Azt mondta hogy neki az számít elsősorban hogy a nő szeresse a faxt.
2023. febr. 8. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!