Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha 40 es férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 40 es férfi szeretőt keresek, a többség miért ítélkezik felette anélkül, hogy tudná milyen az ő helyzete miért csinálja? Nőket kérdezem benneteket is elítélnek? A többségnek megvan rá az oka

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 08:16
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
74%

Vannak akik elítélnek, ez egy ilyen ítélkező társadalom.

Én szimplán nem foglalkozom azzal, mit gondolnak mások. Ahogy én sem ítélkezem mások felett, ha nem voltam még az ő helyzetükben, és nem ismerem a körülményeket.

2023. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ki elítélne, mert nem úgy járkálsz az utcán gondolom, hogy szerető vagyok, figyelj csak.

Ilyen kapcsolatban nem beszélünk erről senkinek. Szóval nincs ki elítéljen.

2023. febr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
90%

Én is azt keresek 40eskent.

Azért itelkeznek mert mindenki jó és szép ember.

Fogalmuk sincs milyen az amikor van egy csalad gyerek de a feleség vagy nem akar szexet, vagy egész egyszerűen egymást se kívánják.

Ilyenkor jön hogy el kell válni!

Persze a 2 felnőttnek ez a jó.

De a 1.v több gyerek nem számít?

Ez egy önző álláspont.

Nyilván ahol ütik verik egymást az ott más.

De ahol csak a sex nincs az nem ugyanaz.

2023. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
46%

Én csak azt nem értem, miért nem lehet egy kapcsolatot ápolni? De mindkét fél részéről.


A szerelmet lehet éltetni, szex-el és érzelemmel.

2023. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
63%

40es pasi vagyok, engem is sokan elítélnek, mert félrelépek. Könnyen mondják, hogy miért nem hagyom ott a párom, stb.

Viszont én egy ideje úgy vagyok ezzel: Én a tükörbe tudok nézni, nem a random GYK-s embereknek, és egyebeknek tartozom elszámolással, hanem magamnak. Javaslom te is tedd ezt. Ez a te életed, ne mások elvárásai szerint akard leélni.

2023. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
81%
Az en szeretőm negyvenes és nős, a francot sem érdekli miért csinálja. Sokkal jobb vele a szex mint a korábbi partnereimmel! Nyilván nem azért mert elmúlt negyven, de azok akik jók az ágyban, nem szoktak otthon a zuhany alatt recskázni, hanem van feleségük, szexpartnereik... Van a jó szexhez érzéke, intelligenciája, többi tök mellékes.
2023. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
35%
A legkonyebb "itelkezni" valaki vagy valami felett. Ez Magyarorszagon NEMZET SPORT :)
2023. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
0%
#6 Aki nem maszturbál, az a szex egy jelentős részével nincs tisztában.
2023. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
27%

4. Én még mindig nem kaptam választ a kérdésemre. Miért nem lehet helyrehozni, miért kell eldobni és csalni a másikat?


Vagy:


Miért nem lehet úgy ismerkedni, hogy kiderüljön mindenben passzoltok?


Ma már nincs kényszer házasság. 🤗


Én csak kíváncsi vagyok. Ha valaki egyáltalán válaszol.

2023. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
85%

Én sem ítélkezem. De az is biztos, hogy nem engem keresel. Nagyon megbantanám a feleségem, ha szeretőt tartanék.

F43

2023. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!