Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlésben nem támogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlésben nem támogat a párunk, mit lehet tenni? Egyenesen csak engem hibáztat miatta és nagyon lesúlyt. Szorongás, depresszió. Helyre lehet hozni a korai magömlést és ha igen hogyan? 23/F

Figyelt kérdés
Már egy stressz helyzet ként élem meg mikor szexre kerül a sor és valószínűleg ez is a kiváltó oka. Néha tudok tovább kitartani, de akkor sem tud elmenni. 4,5 éves kapcsolatról van szó és ez a probléma elő elő jött a kapcsolat során már párszor. Mikor felhozom témának, akkor az a válasz, hogy ja ez is biztosan az én hibám, hogy nem tudod visszatartani és, hogy miért nem gondolok másra. Meg ő azzal van, hogy ezt én direkt csinálom hogy túl legyek rajta, pedig egyáltalán nem erről van szó és már próbálkoztam rengeteg mindennel. Múltkor volt a mélypont, mikor megkértem, hogy legyen felül (úgy tovább birom) és ő nagynehezen rávette magát, de elsírta magát végül. Nagyon megvisel. Szakítottunk 1 hete, de ezt fel sem hozta oknak. Ha arra gondolok, hogy tényleg csak az én hibám és alulteljesítettem az ágyban és ezért lett vége a kapcsolatnak akkor nagyon mély szomorúság és depresszió tölt el szorongással együtt. Gyerek korunk óta ismerjük egymást. Most mindketten kiszellőztetjük a fejünket és utána még beszélünk ennyiben áll a dolog. Hozzátenném jogra jár és rengeteget kell tanulnia és egyfolytában stresszel. (a szex közbeni sírás is vizsgaidőszakban történt)

2023. febr. 7. 11:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném heti egyszer találkoztunk, másik városban van az egyeteme. Az is nagy stressz volt, hogy akkor heti egyszer muszáj volt jól teljesítenem. És abban nem is volt partner, hogy valami alternatív módon kielégítsem és csak utána legyen tényleges aktus, hanem csak a szex és ha korán elmentem akkor jött a szégyenteljesség.
2023. febr. 7. 11:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A rossz szex ide vezet, lehet bármilyen jó minden másban egy kapcsolat, ismerhetik akármennyi ideje egymást, ha a szex nem jó akkor kinyírja.

Depi és szorongás helyett keress fel egy jó szexuálpszichológust! Segíteni fog.

2023. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. kezeltetni a dolgot, ha lehet

2. megfelelőbb párt találni.

2023. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal megértőbbnek és segítőkészebbnek kellene lennie, persze amikor a nő nem tud elmenni az mindjárt mindig a férfi hibája, az a fránya kettős mérce.. te is tehetsz a dolgokért, de úgy tűnik hogy nem számíthatsz tőle támogatásra, nincs hozzád energiája vagy ideje, lehet hogy nem ő számodra a megfelelő. Amúgy én is sokszor gyorsan tüzelek, de a barátnőm is hajlamos akár fél perc alatt elmenni úgyhogy sosem volt ebből gond, ennyit számít hogy ki a partnered.
2023. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom pszichológus mennyire tudna segíteni. Voltak időszakok mikor jó volt, de az sohasem volt megjegyezve, csak a negatív élmények sajnos.. Úgy érzem nincs energiája ehhez, nem tudom hogy fogom ezen túl tenni magam. Nem tudom, ha egy idő elteltével megtudnánk beszélni és megértőbb lenne ő is velem ez a helyzet tudna-e változni vagy már annyira berögződött, hogy nem...
2023. febr. 7. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy a csaj kötelezőként fogja fel a szexet és ő nemigen akar tenni semmit, hogy jó legyen, csak tőled vár mindent. Ez nagyon-nagyon nem egészséges!

És itt nem a korai magömlésről van szó, hanem a csaj hozzáállásával. Az én feleségem pl. nagyon könnyen el tud élvezni és már egy rövid aktussal is ki tudom elégíteni, de ugyanezt a hisztit produkálja, ha véletlenül nem úgy érek a cicijéhez vagy nem úgy nyalom, ahogy épp szeretné. Ugyanolyan lelombozó.

Ráadásul a barátnőd nem is akarja ezt megbeszélni, úgyhogy ebből már semmi jó nem lesz. Szerintem jobb lesz ha magatokhoz való párt kerestek mindketten, mert ez így zsákutca.

Egy normális, megértő nő mellett a korai magömlés is helyrehozható, illetve számtalan módja van, hogy kielégítsd a nőt úgy is, hogy maga az aktus rövid.

2023. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sose biztos, hogy csak ez a baja, de engedj neki szeretőt tartani, aki nagyon meg tudja dugni, és akkor kiderül van-e más baja is veled.
2023. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
56%
Egyszer elmentem egy korai magömlésről szóló konferenciára, de mire odaértem, már mindenki elment.
2023. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!