Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan készítmény,ami a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan készítmény,ami a sperma MENNYISÉGÉT növeli?

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 14:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Van olyan szteroid készítmény aminek van ilyen mellékhatás - de sok más egyéb kockázata is, ezért vényköteles (a háziorvos sem fogja felírni).

Egyéb ilyen hatóanyag nincs, azt csináld amit fent leírtak (folyadékbevitel, pihenés, egészséges táplálkozás).

Megjegyzem, az ejakulátum maximális mennyiségét behatárolja a prosztata befogadóképessége. A Proviron sem fogja ezt növelni csak hamarabb termelődik újra.

2023. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

3-as, nekem nem növelte az erőnléti edzés, se az egészséges táplálkozás. Mennyiségre ugyanannyi volt.

9-es, neked nem mindegy? Feltett egy kérdést és választ szeretne kapni rá. Ha megmondaná neked, hogy miért akarja növelni, rögtön okoskodni kezdenél, hogy az hülyeség😂

2023. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12 lehetséges. Valóban nem értem, miért kell soknak lennie. Ez valami büszkeség a férfiaknak? Nekem nőként nagyon taszító.
2023. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

12 taszító?

Amikor úszik a puncid a nedvességben az nem az?

2023. febr. 8. 17:09
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem az. De az ondó igen. Szeretem, ha kevés és könnyen össze tudjuk takarítani rólam. De ezt már több fiútól hallottam, hogy sokat akarnak, csak nem értettem miért, mikor a nőknek csak nyűg.
2023. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre,ha gyertyapozban a számba verem es lenyelem utana mindig több lesz
2023. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15-ös, milyen nő már, akinek gusztustalan a sperma😂?

Ez olyan, mintha egy férfi azt mondaná, hogy olyan gusztustalan, amikor lucskos a punci.

2023. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 Nem teljesen így értem. Nem undorító, de mivel nincs semmi "haszna" - nem akarunk épp babát- csak nyűg mindenhonnan törölgetni, takarítani magamról, meg ahová lecsorog rólam. Ezért szeretem, ha minimális a mennyisége. Nem tudom, így érthető -e.
2023. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18-as, akkor le kell nyelni a friss meleg ondót! És nincs vele gond.
2023. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a neten!Ma már vannak olyan szerek,amik a here mukodest serkentik!Elfogadható áron!Attól lesz több és jobb minőségű spermad!
2023. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!