Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-25 év közötti lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 év közötti lányok! Lefeküdnétek egy elvált vagy házas 45 körüli pasival?

Figyelt kérdés
Természetesen ha feltesszük, hogy jól karbantartja magát, sportos, magas tehát külsőre úgy összességében eléggé rendben van, normális egzisztenciája van és jóval átlagon felüli intim mérettel rendelkezik. Benne lennétek egy ilyen pasival egyéjszakás kalandban, szexkapcsolatban vagy akár hosszútávú kapcsolatban is?

2023. febr. 8. 15:44
A kérdező szavazást indított:
Kíváncsiságból benne lennék egy egyéjszakás kalandban
Tartósabb szexkapcsolat lehet belőle, de több nem
Párkapcsolat is kisülhetne belőle akár
20 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem korosztályodbol valasztasz? Én 25 vagyok de mivel nincs apakomplexusom nem valasztanék ennyivel idősebbet, szinte az apám lehetnél.
2023. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Ja és nem adtál meg olyan lehetőséget hogy semmilyen formátumban nem lennék benne - az első voltam
2023. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Benne lettem volna szerintem. Bármi előfordulhat az életben, még szerelem, kapcsolat is. Vagy csak jó szex.
2023. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Azért rohadtul nem mindegy, hogy elvált vagy házas, nem gondolod?
2023. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Természetesen nem mindegy, de mindkét szcenárióra kíváncsi vagyok
2023. febr. 8. 15:53
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Benne. Csak nem értem ez a kérdésnek mi köze hozzád, mert itt gyakorin nem fog senki sem emiatt rád írni. Ha elmész hétvégén bulizni ott bármikor összejöhet egy laza kapcsolat vagy ha élőben ismerkedsz. Az, hogy itt ír vki, hogy nem vagy igen, az mit befolyásolna a te életedben egy bárban ülve pl? Értelmetlen kérdések ezek itt.
2023. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Bro' 45 évesen már lehetne annyi élettapasztalatod hogy tudd ez nem úgy működik h. kiraksz egy anonim oldalra egy kérdést majd priviírogatással egy vadidegen fickó ágyába csak úgy zsupsz beugranak a nők.

Sőt ha szerinted az intim mérettel kell házalni a nőknél akkor fejben egyenesen a 12 évesen szintjén vagy még. Az egzisztenciád kb. a golddiggereknek, sugarbabyknek számít, normális nő nem ezért bújik ágyba senkivel.

2023. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%

Látom a válaszok most is tipikus hungarikumok :-).

Ha valaki nem az átlagmaszlagot mondja, hanem véletlenül jobb élethelyzetet és a frankó reális jó tulajdonságait, az már öntelt f.szkalap.

De bezzeg ha egy csaj írja, hogy ilyen szép, meg kedves, meg jár edzeni, az igeeen, azt meg dicsőíti mindenki.

Erre meg azt mondom, ki a f.szt érdekel a szálkás véreres combja, meg alkarja, vagy szívlapát háta.


Na mindegy, ezt akkor se fogom megérteni, ha egy pasi jókat ír magáról, akkor azonnal mindenki lekostólja. Szánalmas.

2023. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%
Olyan válasz lehetőség miért nincs hogy nem. Soha soha
2023. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett, nem azért írtam ki, mert azt várom tőle, hogy rámírnak majd a lányok:) Nyilván máshol ismerkedem inkább, ez csak egyfajta közvéleménykutatás. De köszi a válaszokat


Egyébként a nagy intim méret önmagában elég különlegesség szokott lenni ahhoz, hogy kíváncsiságból sokan kipróbálták már velem. Itt most csak arra vagyok kíváncsi, hogy fiatalabb egyetemista lányok mit gondolnak erről az egész felállásról manapság.

2023. febr. 8. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!