Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-25 év közötti lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 év közötti lányok! Lefeküdnétek egy elvált vagy házas 45 körüli pasival?

Figyelt kérdés
Természetesen ha feltesszük, hogy jól karbantartja magát, sportos, magas tehát külsőre úgy összességében eléggé rendben van, normális egzisztenciája van és jóval átlagon felüli intim mérettel rendelkezik. Benne lennétek egy ilyen pasival egyéjszakás kalandban, szexkapcsolatban vagy akár hosszútávú kapcsolatban is?

2023. febr. 8. 15:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
Ha független, igen. Inkább, mint a korombeli komolytalan, éretlen, önző és/vagy bénázós pasikák.
2023. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

21. Mennyi idős vagy?


Szerintem nem minden korunkbeli béna. Nyilván a sok alfahím csak a látszat, de ezt nőként kell tudni kezelni.

2023. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22 nyilván nem mindenki, de az az átlag. (Tisztelet a kivételnek.) A mai huszonéves srácok többsége komolytalan, éretlen, önző, nem ismeri a nőket (sem testileg, sem lelkileg). E tekintetben egy 40-es pasi minden szempontból jobb, és sokan szerencsére adnak magukra, fittek, ápoltak, stb.
2023. febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23. Jogos, bár nekem meg pont a korkülönbség a baj. :/


Most is hajt rám egy 50+ -os, apám korabeli férfi és számomra ez a korosztaly emiatt lehangoló. Az arcom és a testem miatt folyamatosan kaptam az ívet az idősebbektől..

2023. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!