Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk allt mar fel nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk allt mar fel nyilvános helyen ? Ha igen hol es volt e már olyan hogy nembirtatok magatokkal es ki kellet vernetek ha igen hol es kort is irjatok minden sztorit meghallgatok

Figyelt kérdés

2023. febr. 8. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Házibuliban volt.

24

2023. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Sokszor állt fel nyilvános helyen, de nem volt olyan, hogy ne bírtam volna ki. Alapvetően nem vagyunk állatok, az "izgulásnak" lehet parancsolni..
2023. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Strandon, villamoson, buszon, sőt egyszer a fodrásznál is... Kellemetlen volt mind, próbáltam rejteni amennyire lehetett. Olyan nem volt, hogy ne bírtam volna ki, csak rossz érzés volt.

31

2023. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem voltál tini ha még nem állt fel nyilvános helyen :D ettől már akkoriban is volt annyi eszem hogy nem állok neki bárhol recskázni.
2023. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Buszon

Uszoda zuhanyzóban

2023. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Strandon
2023. febr. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Több helyen is volt hogy felállt. Egyszer egy ügyet intéztem a Kormányhivatalban és volt és nekem tetsző nő. Néztem,szemeztünk és annyira jó volt rá nézni hogy észre sem vettem de felállt. Közben meg ég hozzá kerültem, mikor felálltam és mentem hozzá akkor vettem észre hogy állok. Észre vette ő is, lattam arcán ezt meg azt.
2023. febr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedve, fősulis előadáson, uszodai zuhanyzóban, stb.
2023. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, tiniként számtalanszor, főleg amikor nem voltam kapcsolatban és ki voltam éhezve.


Felnőttként egyetlen cinkesebb alkalom volt, éppen nem szexeltem már nagyjából egy hónapja akkor, és igyekeztem a reiszolást visszafogni mert kicsit úgy éreztem hogy kezdek ráfüggni. Szóval vagy 2 hete nem csaptam ki, több mint 1 hónapja nem volt szex (szexkapcsolatnak vége lett), szoftverfejlesztőként egy új ügyfélhez mentem bemutatni a termékünket és átbeszélni az esetleges fejlesztési / konfigurációs igényeket, tehát olyan 14 ember előtt tartottam egy kb félórás előadást, meg aztán jött egy beszélgetés a releváns vezetőikkel.


Már odafele éreztem hogy kicsit baj van, kb 100km-t vezettem, és az út folyamán többször is rámjött az inger. Siettem, és amúgy is, nem akartam feladni a harcot, lett volna lehetőségem gyorsan félreállni egy-egy erdős szakaszon ahol a kutya se jár és 2 perc alatt elintézni de nem akartam, és amúgy is féltem hogy a bézs belsős céges verdát összepiszkítom aztán vihetem szégyenkezve tisztítani.


Volt vagy 8 faszi főleg IT-ról és pár nő ügyféloldalon, de a nők közül egyik sem volt kifejezetten érdekes, úgyhogy el is múlt a dolog, jól sikerült az előadás, jegyzeteltek az emberek, aztán volt egy kis szünet, szívtam egy bagót, és odajött az egyik pali az IT-s emberek közül, hogy amúgy van még valaki aki sajnos késett az előadásról, de szeretne még velem beszélni egy kicsit amint ideér, az ő csoportvezetőjük. Mondom jól van.


Nem volt jól. Az IT-s support csoportvezetőt az ember úgy képzelné el ugye, hogy egy kicsit vagy nagyon túlsúlyos, rendezetlen bajszos-szakállas szemüveges zsíros hajú okoskodó nerd, és ez általában így is van, főleg az ilyen kisebb cégeknél amilyen ez az ügyfél volt.


Erre kicsit később odalépett a csopvez: egy kb velem egymagas (~180cm), barna hajú, modellesen markánsabb arcú, természetes szépségű kora harmincas nő, egy elegáns de mégis szexi piros ruhában, szintén elegánsnak mondható de elég szexi fekete szandálban, az a fajta nő volt akinek van egy markáns, tekintélyt parancsoló, szinte kicsit félelmetes, és teljességgel magával ragadó kisugárzása, látszott hogy a teljes pasikból álló IT support a kutyája lehet a hétköznapokban. Kezet nyújtott, bemutatkozott (kicsit mélyebb tónusú, tipikus dög női hangja volt), közölte hogy ő az IT support csoportvezetője náluk (szerintem nem tudtam leplezni a "mivan?!" érzést az arckifejezésemen), és hogy szeretne beszélni velem a program támogatásáról. És akkor ott kezdődött a baj. De nagyon. Annyira, mint ahogy legutóbb kb tinédzserkoromban éreztem, teljesen kontrollálhatatlanul felállt a dákóm, szerencsére olyan farmerben voltam ami ezt elég jól elfedte, nem hiszem hogy bárkinek feltűnt volna. Egy pillanatra tétováztam csak, próbáltam nem fintorogni ahogy szorítani kezdett a farmer, és rávágtam hogy 10 perc múlva nekem tökéletes, de pont szerettem volna tartani egy gyors technikai szünetet.


Majdhogynem sprinteltem a WC-re, mert konkrétan féltem tőle hogy magától eldurran a téma, és hát nyilván nem volt más megoldás, szerencsére nem volt bent senki, szerintem 15-20 másodperc kellett hogy megoldjam a helyzetet összesen, alaposan arcot mostam, kicsit összeszedtem magam még ott pár percig, aztán mentem beszélgetni a nővel.


Csak hát az a baj hogy annyira bűbájos volt, hogy még így sem sikerült teljesen elejét vennem a dolognak, bár már nem volt bennem annyi kraft szerencsére hogy kínos lehessen, de még így is folyamatosan állt a dálesz valamennyire, és a legrosszabb hogy az agyam teljesen felhagyott a szolgálattal, folyamatosan rugdosnom kellett magam hogy figyeljek már a munkára és ne arra hogy ezt a nőt most azonnal meg akarom dönteni itt helyben - bár őszintén szólva szerintem inkább ő döntött volna meg engem, elég domináns típusnak tűnt. Ennek természetesen ő teljesen tudatában volt, tudjátok az a fajta nő volt aki direkt így jelenik meg mindenhol, ezzel a markáns, megkaphatatlan nőiességével fegyverezte le a szakmáján belül döntő többségben lévő férfiakat, mert tudta jól hogy mindenkiből ezt a hatást váltja ki. Volt már dolgom ilyen nővel korábban, de pont olyannal mint ő még nem. Szerencsére így is sikerült megbeszélni amit meg kellett, még pár poént és kis röhögést is sikerült kihozni, aztán szerencsére ő aznap már többet nem beszélt velem direktben, és ezután is csak telefonon vagy skype-on. Mindenesetre belőle egy legenda lett ezen a munkahelyemen, mert párszor face to face meetingre ahol ő is ott volt elment más férfi kollégám is, és hát mindegyikükre ugyanolyan hatással volt.

2023. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen kommenteket olvasva a gyakorin.
2023. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!