Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vibrátort válasszak? T...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrátort válasszak? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy meghibásodás miatt keresek új léghullámos csiklóizgatót.

Engem csak valódi vibrátor tulajdonosok véleménye érdekel. Az előző eszköz egy "Satisfyer Pro 2"-es készülék volt, ami tette a dolgát ugyan, de nem voltam vele elégedett, az erejével sem. Mint kiderült hibás terméket kaptam kézhez. (nagyon hangos és néha egy kis "asztalhoz csapkodástól" javult meg vagy indult be újra) Ennek ellenére használtam ha úgy adódott, de most szívesen leváltanám.

Ha lehet érdekelne ki milyet használ, mi a véleménye/tapasztalata, mennyire hangos, mennyire erős, stb..

Ha lehet akkor egy erősebb termékre váltanék, amin több állítható fokozat van. Behelyezhető termékek nem érdekelnek, csak kifejezetten csikló izgatására keresek készüléket.


Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! <3



2023. febr. 9. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is pont ez a termékem van. Én próbáltam mást is, de ez jött be a partnereimnek. Sosem kellett csapkodni :D


33/F

2023. febr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Engem, engem, engem.


:)))))


(örülök ha segíthettem)

2023. febr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
A womanizer megbízhatóbb, de az ára is jóval magasabb. Ha hibás a termék, de önmagában bejött akkor vegyél egy másik statit.
2023. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Womanizert ajánlom én is. Ők találták ki az egész léghullámos csiklóizgatást, így bízhatsz benne, hogy profi terméket kapsz. Cserébe drágább is, de én nem bántam meg.
2023. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!