Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen érzés volt amikor életetekben elsőnek forró ondó csattant az melleteken?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Minél hamarabb letörölni...

Ellenben a szerelmem első érintése vagy amikor először húzta le a bugyimat, na az felbecsülhetetlen.

2023. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Én sose voltam oda érte,elfogadom mert van ,de csak ennyi.Pontosan nem emlékszem,de gondolom az járhatott a fejemben,hogy most mit kezdjek vele.
2023. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Semmi extra. Miért, mit kellene érezni? Nem a G pontomat simogatta, csak élvezett. Ez csak a beteg agyú férfiak fantáziájában valami népünnepély, hogy ejakulálnak és azt hiszik, hogy a nőknek ez valami nagy gyönyör.
2023. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Semmilyen. Nem fog belőlem remegő orgazmust kiváltani.
2023. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Másik, hogy sok legyen...kinek az elmebeteg ötlete ez, hogy egy nőnek sok ondó kell...egy nőnek jó szeretkezés kell, izgalmas, érzéki, érzelmes. Kutyát nem érdekel, milyen és mennyi cucc jön ki belőled. Éld meg az élményt, élvezd, ne ilyen ökörségeken gondolkodj.
2023. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Semleges. Mármint fizikailag nyilván nem okoz örömet. Érzelmileg sem.
2023. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon szexi és az ujjaimal osszegyujtögetem, aztán a pasim szájába nyomom. Ő is élvezi.
2023. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Kb olyan mint amikor leöntöm magamat a meleg tejjel mert béna voltam.
2023. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"ondó csattant" Persze-persze. Amikor átsüvöltött az éteren keresztül, és elsodort egy-két haranglábat!
2023. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg próbálom a pasik örömeit a por…nokban látottak élményeket , élvezeteket , szem-előtt tartva részben megvalósítani.

Én meg kertem hogy az ujja segítségével tegye be a szamba minden cseppig es én szopogattam az ujjat. Is!!

2023. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!