Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiakat kérdeznék akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat kérdeznék akik voltak már igazi nővel és fleshlight-tal is. Mennyivel másabb a kettő?

Figyelt kérdés
A 2023-as célom egy fleshlight lenne.

2023. febr. 9. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
olvastam itt, hogy milyen jó meg minden szal vettem egyet, hát az igazinak a nyomában sincs, talán a markodnál 1 fokkal jobb
2023. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Lehet ciki, de mi az a fleshlight? :D


38/F

2023. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azert nem ugyan olyan.

Felelegitve jobb, de kozel sem igazi

2023. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kaje39 ***** válasza:
A nő sokkal jobb,de egyedülállónak jobb mint simán verni.
2023. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez 23as évben a célod? Egy kb 30.000 forintos fleshlight vásárlása? Hát ez elég szomorú pajtás. Ezt bármikor megtudod venni, ez nem cél ilyen összegben. Bár ha tanácsot elfogadsz, inkább egy drágább torzót veszel, mert ott rendesen mozoghatsz benne, míg egy ilyennel csak a kezedet mozgatod ugyanúgy.

Amúgy kérdésre válaszolva sokkal jobb, ha egy torzót veszel, mintha kézzel csinálnád. Ez ugyanolyan maszti csak változatóság egy formája. Becsukod a szemedet és közben mozogsz a punciba és ezáltal tested is jobban mozog, imitálod a szexet. Szerintem jobb mint az igazi nő érzetre, mert sokkal szűkebb és sokkal jobban stimulálja a makkot, mert recésebb, másabb a járat benne, mint egy nő puncija. Viszont maga a nőt nem tudja pótolni. Gondolok itt a simogatásra, a puszira, a csókra, a test melegére, nedvességre...stb ezek mind megdobják azt a + amitől egy nővel jobb az együttlét. De ha szigorúan a testi érzésre megyünk, nekem jobb egy torzóval való szex. Egyszerűen erősebb ingereket ad. Ez ugyanolyan, mint egy nőnek a vibrátor, az is olyan ingeret ad nekik, amit egy pasi nem tud.

2023. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnek meg van az előnye, a legjobb ha a csaj csinálja neked fleshlighttal
2023. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak Fleshlightjaim, nagyon jó vétel volt, bátran vegyél egyet. Nem fogsz benne csalódni. A Fleshlight mindig kéznél van, ha épp nincs csaj.
2023. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az igazit nem tudják leutánozni! Az igazinak párja nincs!
2023. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!