Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuálpszichológus hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuálpszichológus hogyan segít a kis farokméreten?

Figyelt kérdés
Attól nem lesz a 12-ből 20 centi, hogy hozzá jársz. 😄 Ugyanúgy le fognak nézni miatta a nők.

2023. febr. 10. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, nem bántásként mondom (férfi vagyok és megértem a gondod) de itt ezen az oldalon erről beszélgetni, vitázni akármit csinálni felesleges, főleg nőkkel xd

Ha azt mondják hogy igen nagy kell akkor sem tudsz mit csinálni és akkor sem ha azt mondják pici kell. Meg amúgy is mit számít hogy mit írnak? Nem is tudod kik ők, mik ők xd

Persze jobban preferálnak 17-18 centit mint 10-12 centit, persze jobb nekik ha nem 170 vagy hanem 190, persze jobb nekik ha van pénzed lakásod autód, de nem csak ez fontos, de igen valóban jobban preferálják. Ez van.

Békülj ki magaddal és kész, vállald fel, már ismerkedés elején mondd el hogy ez van, ezzel számoljon és kész.

Alacsony emberek és a szegények és mindenki ismerkedik aki akar. Ennyi.

2023. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
No, de érdemes egyáltalán ismerkedni így?
2023. febr. 10. 20:53
 13/22 A kérdező kommentje:
Úgy értem: neki sem, neki sem, és neki sem.... bingó! Az 50. nő is kidobott a farkam miatt!
2023. febr. 10. 20:56
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
Ne ismerkedj. Amúgy is hülye vagy, de ha előkerül a pöcköd, vagy ott röhögnek ki helyben, vagy alig várják hogy vége legyen és soha többet nem látod őket. Én is hagytam már ott pasit álló 13 centis kukaccal... 😂
2023. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

14


Ez kamu. Biztos nem. Kaptál volna a szemed alá ha valakit így megszopatsz :D

2023. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

15

Te aztán tudod lúzer...

2023. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
A nők egy részének megfelelő az a méret is, a nők egy masik részének viszont nem megfelelő. Ez nem jelenti azt, hogy le fognak nézni/ki fognak nevetni. Ez annyit jelent, hogy van nálad jobb. A szexuálpszihologus abban segít, hogy elfogadd a 12 centidet és keress olyan lányt, akinek az a méret megfelelő.
2023. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
Tudod mit ne menj akkor sehova? Zárkózz be továbbra is a szobádba, trollkodj, irkálj hülyeségeket, gyűlöld a fél világot. Na ettől máris több nőd lett? 😂
2023. febr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! nagyon sajnálom, hogy így érzel,de teljes mértékben meg tudom érteni ebben élek már hosszú évek óta.minden nőtől megkaptam,hogy a nagyobb jobban tetszik, jobb stb.de a jó hír,hogy nem minden nőnél kizáró ok a kissebb farok sok van aki elfogadja es más dolgok fontosak számára.nem.kell fel adni csak kitartás kell.es ha egyedül nem tudod elfogadni,megszeretni magad akkor bizony tényleg jó ötlet az agyturkasz.mellesleg ez az oldal nem a legjobb hely ha segítséget vársz
2023. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
xd
2023. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!