Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párcserés szexre nehéz partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párcserés szexre nehéz partnereket találni, és egyáltalán mennyire izgató ez?

Figyelt kérdés
Azért ez nem lehet könnyű, erre partnereket párokat találni. De ha mégis sikerül, akkor nagyon izgató élmény ez vagy csalódás inkább?

2023. febr. 12. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó élmény, de valóban nagyon nehéz rá partnert találni. Évekbe telt mire találtunk egy megbízható párt.
2023. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az a kérdés, hogy lehet ezt felhozni, ha nem vagy benne biztos, hogy mindenki benne lenne?
2023. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Csak párt kerestek?
2023. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
#3 Elég nehéz párcserézni, ha nincs párod...
2023. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz találni rá arra készülj.

Mi sem találtunk eddig...

2023. febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk volt részünk benne, jó sokszor.

A haveromnak beszéltem arról gyakran hogy milyen jó a feleségem az ágyban, meztelen képeket is mutattam róla. Sikerült jól rákattannia :)


Aztán ő otthon szex közben emlitette néhányszor milyen jó lenne ha mi is ott lennénk. Mint kiderült a felesége is ráizgult erre.

Az én felesegemet nem tudtam rászedni sehogyan sem.

Aztán egy szülinapi buli alkalmával, mikor már mindenki hazament csak mi maradtunk négyen. Szólt a zene, iszogattunk, beszélgettünk. Egyszer csak a haverom felállt, odament a feleségemhez és azt mondta hogy szívesen megmasszírozom kicsit a nyakad (mindenki tudja róla hogy imadja a masszírozást). Aztán egyre lejjebb masszírozta, egyszer csak arra figyeltem fel hogy azt mondja: milyen jó cicid van! Mivel már ott masszírozta! Legnagyobb meglepetésemre a feleségem meg hagyta! Sőt, már huzta is fel a pólóját a haverom és már a meztelen cicije a kezében volt!

De még magamhoz sem tértem a meglepetésből, mire a felesége, aki mellettem ült, kicsatolta a nadrágszíjamat, lehúzta a sliccemet és elkezdte huzogni a farkamat.

Iszonyat jó dugás lett belőle! Mindenki nagyon élvezte.

Aztán ez rendszeres lett. Jó sokszor összegabalyodtunk. Volt hogy a 2 nő egyszerre szopta a farkamat a barátom meg közben felváltva volt bennük hátulról.

Most is felizgat ha eszembe jut. Nagyon jó élmény volt!

2023. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2# Viccelődve
2023. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok és nincs párom. Legalább is olyan nincs aki benne lenne a cserében, amúgy érdekelne a dolog.
2023. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!