Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik párnán lovagolva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik párnán lovagolva szoktak maszturbálni, Hasonló képen mást tárgyon (bicikli ülés, motor bármi más) Hasonló élményetek volt már? Vagy csak hasonló érzés mit rajta?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra mindegyik kicsit más. Választani nem tudnék. De más az én ujjam is, mint a párom ujja. Más a vibri meg a plüssmaci lovaglás
2023. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem teljesen értem a kérdést, mit szeretnél tudni? Hogy mi hasonló még a párnához?
2023. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pl. hogy min csináltátok úgy mint a párnán.

Vagy min volt hasonló érzés de mondjuk nem tudtátok "befejezni"

2023. febr. 13. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Az ágytámlám nekem egy gömbben végződik és nem is magas, ott gyakran. Az jó érzés, mert kemény és nem tehet bennem kárt, szóval durvább is lehetek, ha úgy van.
2023. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
4# 🤣🤣🤣...ezt most átültettem a magam vizuális világába... hát aranyos lehet...
2023. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Most gondolom ilyen abszurd, soha nem létező, férfifantáziákat vársz pl.:

"ültem a biciklin, rájöttem, hogy pont ott dörzsöl, mint ahol a párna szokott, elkezdtem mozogni és már majdnem elmentem az utca közepén, erre nem odaértem a kisbolthoz és le kellett szállnom?"

vaaagy

"Épp a munkahelyemen voltam, már késő volt, csak egyedül voltam az irodában, rájöttem az irodai székem kartámlája nagyon kemény, úgyhogy levetkőztem és ráültem, elkezdtem vele maszturbálni, már majdnem elmentem, erre nem benyitott a takarító?! Nagyon ciki volt"

de írok még, hogy tudj élvezkedni:

"Egyszer a balatonban beszélgettem a barátnőimmel, megláttam egy jóképű pasit, nagyon megkívántam, épp a matracon ültem, ami elkezdte ingerelni a csiklómat, kicsit mozogtam, hogy még jobb legyen. Huh, akkorát élveztem, hogy felkiálltottam, a barátnőim meg nem tudták, hogy mi bajom van :D"


Tessék, remélem sikerült kiverni ezekre a "soha, senki" férfifantáziákra.

2023. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párnán nem sikerült. Túl puha, vagy nem tudom. Viszont volt egy kanapénk, ami már nincs azóta, a karfája pont jó volt. Azzal csináltam néha. Bringaülés is felizgat néha, de azon elmenni nem tudok. Volt, hogy emiatt félreálltam egy eldugottabb helyre befejezni.
2023. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!