Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha azon lány osztálytársa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha azon lány osztálytársaimra, akikbe szinte szerelmes vagyok, illetve egy hozzám hasonló korú, tini színészlányra masztizom?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok, akik nagyon tetszenek. Múltkor az egyikkel pont szemben álltak. A haja ki volt engedve, nadrágja a testéhez simult, finom illata volt, felül csak egy vékony rövid ujjú póló volt rajta, gyönyörű, kedves és okos lány, lenéztem a gyönyörű szemébe... Ah... Majdnem megbolondultam. Gyönyörű érzés volt. Egy másikkal szintén volt egy hasonló pillanatom.


A színészlányt még régebben ismertem meg, amikor egy díjátadó gálán találkoztunk (nyilván, én más kategóriában, tudománykategóriában voltam díjazott). A hullámos szőke haja, a barnás, zöldes, szép szemei, a szépsége, a kedvessége, az aranyossága, a mosolya...


Most hogy ezeket leírtam és végiggondoltam fel is állt. :-) A mai napig nem tudom magam türtőztetni.


Ez mennyire gáz? Gond, hogy valamennyire ismerem is őket? Viszont utána eléggé kínosan érzem magam. Eléggé nagy bűntudatom van...



2022. okt. 30. 10:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Folyton azon gondolkodom, hogy mennyire undorítónak tartanának, ha ezt látnák, tudnák rólam... Csak olyat kellene csinálnom, amit nyíltan fel is vállalnék...
2022. okt. 30. 10:23
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Semennyire nem gáz. Nagyon tetszik, ahogy írtál róluk, sugárzik belőled a szeretet. :)

L

2022. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz, teljesen normális! De legalább szépen fogalmazol róluk, nekem is tetszett.
2022. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normalis 19f
2022. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra recsizel akire csak akarsz!
2022. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Szinpatiikus a modorod, és nem gáz, teljesen normális. Szexuális vágy, amit kielegítesz. És kedvesen beszélsz róluk. Ha ezt így elolvasva megtudnák, szerintem nem tartanák negatív dolognak.
2022. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem próbálkozol be valamelyiküknél?
2022. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!