Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjek hozzá a barátomho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjek hozzá a barátomhoz "ott"?

Figyelt kérdés
Mármint nyilván tudom hogyan kell megfogni valamit viszont bátortalan vagyok és félek hogy elbénázom. Még sosem csináltam ilyet és félek hogy gáz lesz az egész vagy nem tudom. Hogyan kell ezt csinálni úgy hogy ne legyen kínos? Csókolózás közben lassan csúsztassam oda a kezem vagy ilyesmi? Csak simogassam vagy fogjam meg úgy igazán? Segítsetek légyszi mert azt akarom hogy jó legyen neki de mellette nem akarok leégni azzal hogy mennyire ügyetlen és tapasztalatlan vagyok

2023. febr. 13. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Csak ovatosan, egyszer el kell kezdeni
2023. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem fog azon problémázni, hogyan fogod meg neki.. Legyél határozott és minden oké lesz
2023. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
90%
Nem fogsz leégni. Próbáld meg valahogy és ő majd mondja, hogyan csináld. Ha nem mond semmit, akkor kérd meg rá. Kommunikáció! Ez még 40 éves korodban is így lesz, mert elárulom, hogy nincs két egyforma pasi. Pl. valaki szereti, ha lehúzzák a bőrt a makkról teljesen, másnak meg ugyanez fáj. Valaki szereti, ha erősebben megfogod, valaki nem. Ezért kell kérdezni, kommunikálni, tapasztalni. Hajrá!
2023. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha már ilyesmire vetemedtek, kell lennie olyan szintű kommunikációnak köztetek, ami megengedni, hogy ilyen témákról is beszéljetek. Röviden azt értem ez alatt, hogy kérdezd meg őt, hogy neki hogyan élvezetes.
2023. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
szájjal
2023. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Ne aggódj, nem tudom elbénázni, mindenképpen jól fog neki esni :)

Amúgy igen, az jó ötlet, ha csókolózás közben a combjáról az ágyékához csúsztatod lassan a kezed. Nadrágon keresztül simogathatod, aztán ha letolta, akkor megfoghatod rendesen.

2023. febr. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Hacsak nem letépni akarod szegény srácnak akkor nem lesz semmi baj :D
2023. febr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
3# leírta a véleményem 👍
2023. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Fokozatosan ahogy jól esik.

Első lépésnek szerintem a nadrágon keresztül simogatás is jó.

Aztán meglátod hogy bátorodsz fel. Csak arra kell figyelni hogy ne szoritsd nagyon, majd kérdezd meg milyen erősen szereti.

Én pl az első pasimat megkérzem hogy mutassa meg ő hogy izgatja magát. Abból is sokat lehet tanulni

2023. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Kérd meg, hogy adjon visszajelzéseket.
2023. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!