Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Magas vagyok a barátomhoz /a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiii_16 kérdése:

Magas vagyok a barátomhoz /a barátom mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valamiről szeretném megkérdezni a véleményeteket.:)


A barátom 172cm és én 158cm vagyok.Ma volt egy fura kijelentése, amit nem tudok az eszemből kiverni.Azt mondta,idézem “jó köztünk a magassági különbség,viszont megjobb lenne ha alacsonyabb lennel.Edeske lenne…”lehet túl reagálom de nekem ez valamiert annyira rosszul esett.Túl magas lennék neki?Jobban szeretné ha alacsonyabb lennék?

Tőle hiába kérdezem,azt mondaná amit hallani akarok.Megpróbálta kimagyarázni ,de akkor csak megjobban bele ment abba amit mondott és méginkább a tudatomra adta azt,hogy én igen is magas vagyok hozzá és szeretné, hogyha alacsonyabb lennék .

Ti mit gondoltok ha a baratom magasságát es az en magasságomat összehasonlítsatok?Magas vagyok hozza?


Köszi előre is! :))



2021. okt. 23. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem vagy magas hozzá. A 158 centi így is elég alacsonynak számít, nem kell, hogy még alacsonyabb legyél. A barátod meg örüljön, mert az én barátnőmhez már alacsony lenne.
2021. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Lány sose magas, csak a pasi alacsony...
2021. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Utolsónál a pont.
2021. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem mondtad meg hogy "a magasságkülönbség pont jó lenne ha te magasabb lennél. Én alacsony vagyok, viszont fiúként te is alacsonynak számítasz"
2021. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Mindketten törpék vagytok.
2021. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem vagy magas hozzá. Még ha magassarkút húzol, akkor is ő lesz a magasabb.

Szimplán nincs megelégedve a saját magasságával és rád vetíti ki (szerintem). Ne vedd magadra az ilyet.

Én a helyedben inkább elviccelném azzal, hogy akkor itt az ideje, hogy vastagabb talpú cipőkben járjon, mert összemenni Te nem tudsz.

2021. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem arra gondolt, hogy úgy közelebb lenne a fejed az altestéhez. Ne vedd komolyan. :D
2021. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Egyik a srácot szidja a válaszokban, másik mindkettőt... Nincs veletek semmi baj...

Akkor sem ha több lenne a különbség, akkor sem ha kevesebb. Akkor sem hogyha fordítva.

2021. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy magas hozzá.
2021. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Te nem vagy túl magas èn 160 centi vagyok és még úgyis alacsonynak számítok a környezetemben. Viszont ő férfiként elég alacsony. Legközelebb vágj vissza, hogyha magasabb lenne nagyobb lenne a különbség.
2021. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!