Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nő,lány,akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő,lány,akit izgat,vagy csinálta már pasinak vibrivel,vagy felcsatolhatóssal? És lennek is kedve komolyan kipróbálni,vagy csinálni is?

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha van,akkor sem egy idegennel akarja.
2023. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Az a pasi eléggé homo kategória... hetero nő meg nem akar melegedni a kályha mellett...
2023. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kicsit sem vagyok meleg,nem ezért tettem fel ezt a kérdést:)

De ez a fajta inger is tartogat izgalmakat,persze ahoz két olyan beállítottságú ember szükséges.

2023. febr. 14. 10:57
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Valóban kettő...két férfi. Női partnert ehhez aligha találsz.
2023. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,lehet hogy igazad van! De valakit izgat valakit nem,Téged nem ,és ez rendben is van. Mindenki véleménye érdekel
2023. febr. 14. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Én férfiként simán be vállalnám.
2023. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 tudjuk miért szoktál kiírni erről minden nap x kérdést. S áruld már el volt eredménye? Ennek fényében átgondolnám van-e értelme telefloodolnod folyamatosan a GyK-t a privicélpont vadász álkérdéseiddel VAGY más úton próbálod meg. Utóbbival szerintem te is jobban járnál.
2023. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy keversz valakivel, ez is egy vélemény,csak nem ide tartozik!!
2023. febr. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!