Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akiket izgat a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiket izgat a férfi erényöv, miért izgat titeket, mi az ami számotokra izgató hogy a pasi akivel szexeltek erényövet visel? Illetve milyen körülmények között fordulna elő hogy használnátok és milyen testalkatú,és farokméretű pasira zárnátok?

Figyelt kérdés
Én még sosem próbáltam de én izmos, csinos, szexi testalkatú és nagy és vastag farokméretű pasiként is kipróbálnám ha megfelelő csinos hölgyet találnék hozzá akit szintén izgat csak szeretném megérteni a női oldalt hogy akiket izgat, titeket miért és mi izgat ebben nőként?

2023. febr. 16. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy. Érdekes
2023. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

"de én izmos, csinos, szexi testalkatú és nagy és vastag farokméretű pasiként"

Vajon ebből mennyi lehet igaz...meg gondolom jóképű, humoros, intelligens, megfelelő egzisztenciával rendelkező, felsőfokú végzettséggel, stb

2023. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat. 2-es hozzászóló, teljesen igaz amit magamról írtam.
2023. febr. 17. 10:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lássunk egy képet rólad. Nem, nem arról. Elég az arcod és a tested.
2023. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es miért érdekel a dolog? Privátban küldhetek neked de mivel te anonim vagy és én sem látok képeket rólad így az sem biztos hogy te nő vagy és olyan típus akit én keresek, így akárkinek nem adom ki magam. Küldhetek privàtban, de csak ha te is bizonyítod hogy te nő vagy és olyan típus aki nekem is tetszik és ha érdekel téged ez a dolog. Minden más esetben felesleges lenne.
2023. febr. 17. 10:26
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

5. Én kíváncsi vagyok, mire vagy ilyen nagyképű. Nem keresek férfit, van párom.


Csak irritál, ha valaki ennyire beképzelt, lehet a semmire...

2023. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Nem vagyok nagyképű csak az igazat mondtam. Ha pedig nem keresel férfit akkor meg feleslegesen idegesíted magad, felőlem írhatnál magadról akármit engem nem idegesít. Nem akarlak megbántani de ha téged ilyesmi zavar akkor lehet hogy neked túl nagy az egód, tudod gyakran ha idegesít valami a másik emberben akkor annak az oka magadban keresendő. Nem azért írtam ezt neked mert bántani akarnálak vele csak nem látom az értelmét ha nem keresel partnert és nem is izgat a téma akkor mi értelme van magadat ilyesmivel felhúzni.
2023. febr. 17. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

7. Nekem nagy az egóm? Ez édes, de kérlek ne terelj és ne próbáld meg rám erőltetni azt, ami nem vagyok.


Szimplán irritál. Ennyi.

Mert legtöbbször a fele sem igaz amit az emberek hazudoznak és nagyra vannak magukkal. Tudod, nem az az egó amit én érzek, hanem amit te írsz! :)

2023. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Éppen azért nagy az egód mert irritál. Ha nem lenne nagy egód vagy saját magaddal gondod akkor nem irritálna. Nem tudom hogy mennyi idős vagy de erre előbb utóbb rá fogsz jönni. Ezért nem irritálna engem semmi amit te vagy bàrki màs kiírna magáról mert nincs nagy egóm, lehet hogy sokan hazudoznak itt is meg mindenhol de én csak az igazat mondom. Akkor van nagy egód ha sértve érzed magad attól ha a másik embernek sikere van vagy azért mert bizonyos szempontból értékes és te emiatt kevesebbnek érzed magad és sértve, ha rendben lennél magaddal akkor nem irritálna semmi ilyesmi mert nem a te dolgod mindegy hogy te mit gondolsz és hogy annak amit te gondolsz mennyi köze van a valósaghoz.
2023. febr. 17. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!