Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek az első randira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek az első randira akkor ajánlatos minimum kiverni a srácnak? Minden barinőm ezt javasolja. Azt mondják, ha nem teszem lúzernek fog nézni és offol.

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 13:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
Minimum a szopás, lehetőleg az első tíz percben, különben soha nem látod többet.
2023. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Ez ostobaság. Azt kell tenned ami neked jó.
2023. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Tudod ám ,hogy mikor! Első randin egy puszi amit eltudok képzelni.
2023. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Jézus, én annak örülök, ha esetleg szájrapuszi vagy ölelés van, nem baj ha nem csók, én nem egy ...vát akarok hanem egy társat.
2023. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%

Én szívesen fogadnám, de ez nem azt jelenti hogy minden pasi ilyen.

Mindig is gyorsan lerendeztem a szexuális részt egy ismerkedésnél. Legtöbbször első randin vittem is ágyba a csajokat vagy cumi a minimum.

De ismétlem ez én vagyok, ez nem sablon. Csináld amihez kedved van ez a te dolgod.

2023. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, ha valaki azért fog lúzernek nézni, mert a saját tempódban akarsz haladni, akkor az olyantól jobb is, ha megszabadulsz.
2023. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi idősek vagytok? Miért nincs a mostani nőknek tartása? A pasiknak meg kitartásuk, hogy megszerezzenek egy nőt?

Lehet öreg tyúk vagyok már, de mi az első randin örültünk ha adott egy puszit. És 5-6 hónap együttjárás után kerültünk az ágyig.

Sőt, mostani párommal is fél évig csak beszélgettünk és ismerkedtünk, mire ágyba kerültünk. Nem én akartam kimondottan így, de így alakult. Megmondta ő feleséget és társat akar, nem egy könnyű vérű nőt, akit bárki vihet.

2023. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Hány évesek vagytok?
2023. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Miért lett az első válaszom leszavazva? Ennyi ember nem érti a szarkazmust?
2023. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha a barátnőidnek ez a limit akkor jó nagy ribizli banda a tiéd!
2023. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!