Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kanosságból hagyja, ez reális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kanosságból hagyja, ez reális?

Figyelt kérdés
Egy haverom néha egy csávóval szexel. Ezt részegen mesélte el. Mondván annyira kanos csak legyen valaki. Szerinted ilyen létezik? Szerintem heteró nem megy bele ha heteró. Nem? A csávó 19 éves. Addigra bőven tudod mi van vagy mi nincs. Nem? Nem ítélkezem meg semmi de ne mondja már, hogy csak azért. Akkor menjen örömlányhoz. Nem olyan drágák. Nem?
2023. febr. 16. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bakancslistás egyszer kipróbálni de csak hogy tudjam mire mondok nemet. Lehet fel se áll majd. De a haverod nagyon nem csak kipróbálta.
2023. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kizárt. Minimum valami biszex hajlam van ott, amit nem akar felvállalni. Inkább ráfogja a kanosságra és a piára.
2023. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kanos vagyok én is képes vagyok srácot megdugni
2023. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Még a végén kiderül hogy ebben a homofób országban szinte minden pasi meg tudna dugni egy másikat. :))
2023. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A #2-esnél a pont, a haverod biszex csak nem meri saját magának sem bevallani és inkább ráfogja kanosságra, meg a piára.
2023. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Melegként írom, hogy bármi lehet. Én mikor gimis voltam rólam tudták. És szalagavatón pl az osztály alfahímje részegen könyörgött szopjam le mert tudni akarja milyen pasival. Másnap megfenyegetett el ne mondjam bárkinek. Azóta családos apuka.

Illetve tök sok tini volt aki csak 1x kipróbálta pl vagy többször de amint barátnője lett eltűnt és sose akarta újra. Szóval nem könyvelném azonnal bi vagy meleg kategóriába. Inkább flexinek mondanám. Van akit tényleg nem érdekel ki szopja...

2023. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor 16 voltam engem is leszopott srác. De az oka egyszerű volt. Nem kaptam csajt mert nem votlam jó pali. És kanos voltma. De csak kíváncsiság meg kanosság miatt és csak 1x. Nem rendszeresen. Amúgy a csávóval közösen jártam gyúrni. Hát érdekes volt utána kerültem...
2023. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok srácnak "becsúszik" mindegy, csak egy lyuk legyen amit tele lehet tölteni. Énis lefutottam párszor ezt a kört egyetemen, de utána meg felhagytam vele. Szerintem van amikor ez élethelyzettől/időszaktól függ.
2023. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor voltam magányos. Nagyon magányos!

És legalább annyira voltam kanos is. Nagyon kanos!!


De soha az életben eszembe nem jutott volna, jutna, hogy HOZZÁÉRJEK egy pasihoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


F

2023. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!