Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire lehet reális,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire lehet reális,hogy egy idősebb (nálam idősebb) pár bevonjon egy 20-as srácot,hogy a feleségét kényeztesse?

Figyelt kérdés

Voltam társkereső oldalakon, ahol rendre megkerestek ilyen 20-as, 30-as párok, de én kifejezetten 40-50-esekhez akartam csatlakozni. (Raktam fel videót és sok párnak megtetszett)

Nyilvánvalóan nehezebb hozzájuk becsatlakozni, mert a legtöbb párnak van gyereke, és az ő szemükben én is egy gyerek vagyok, viszont kifejezetten mozgatja a fantáziámat,hogy egy 40-es, 50-es párnál "használjam" az asszonyt (domináljam is,ha belefér, de ez már extra kérés)


Ti párként vettetek már be fiatal srácot, vagy fiatal srácként csatlakoztatok-e párhoz már?



2022. okt. 20. 14:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%

Én simán vennék be és annak idején én magam is részt vettem ilyenekben.

Természetesen nem itt keresek.

2022. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%

Vannak a 40-50-es párokból is akik kifejezetten 20-as pasikat keresnek. Igen, lehet hogy van gyerekük, de a szereped a történetben csak a "fuckboy", mész, dugsz, megköszönöd, eljössz. Ennyi, nem több.

Tanács: ne legyenek extra óhajaid, ne kívánság listával indulj neki, azt hallgasd meg a pár mit szeretne. MINDIG tartsd tiszteletben hogy ők mit szeretnének - különben kioffolnak és választanak a tucatnyi jelentkező közül másikat.

2022. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

2.


Azért nehogy azt hidd, hogy olyan egyszerű a helyzet.

Jah, jelentkezik egy tucat, aztán a fele írni, olvasni nem tud, igénytelen szar vagy épp értetlen hülye.

Aki meg tényleg jó lenne, annál sorban állnak a párok.

2022. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

2-es

Az extra részt úgy értem,hogy egyébként az a rész is érdekel,szóval ha esetleg őket is,akkor az csak +, de nem feltétel.

Egyébként igen, ahogy 3-as írja, egyáltalán nem olyan egyszerű.


Engem pl rengetegen kerestek, de főleg olyan korosztály,ami annyira nem vonzana. Aki meg beletartozott abba a 40-50-esbe, azok közül a fele a világ másik végén volt, vagy marha igénytelenek voltak, esetleg olyan kívánságaik voltak,amik nekem nem fértek bele, és ilyen korosztályban nem sokan jelentkeztek. Akiket én kerestem meg, ott meg mindig az volt az indok, hogy nagyon imponáló minden, csak a korosztály, a gyerekük lehetnék.

2022. okt. 20. 14:36
 5/42 anonim ***** válasza:
86%
Minimális az esély.
2022. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

#3 igen tudom milyen a net, mi is próbáltunk a netről keresni anno, de feladtuk annyi irgalmatlanul sok kamus és hülye jelentkezett. Lementünk inkább egy swingerbe, az legalább 100% kamumentes :)

A kamusokról egy rövid story. Az egyik ismerős pár mesélte, a netről akartak gangbanget szervezni. Átrágták magukat több száz jelentkezőn, 39-nek mondták okés jöjjön, közölték a helyet, időt (jó előre). Szerinted mennyi jelent meg fizikailag? Egy 😂

2022. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
#4 olvass mindig adatlapot :) A többség kiírja milyen korosztályt keres, totál felesleges rájuk írnod ha nem felelsz meg az elképzeléseiknek mert csak egy újabb "spam" leszel a leveleik között. Aki fiatal pasit keres az kimondottan kiírja.
2022. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen reális, csak sajnos a feleségem mostanában nem vevő a témára, de nekem például bejönne egy ilyen. F40+
2022. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is bejönne, de csak a fèrjem nèlkül.
2022. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
24%

#9

Esetleg egy 36 éves, kiéhezett, potens pasi?😊

2022. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!