Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hanyadik osztályban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hanyadik osztályban jöttetek rá, hogy sokkal nagyobb farkatok van a többi fiúhoz képest?

Figyelt kérdés
Én emlékszem egy ideig bele sem gondoltam ebbe mert természetesnek vettem

2023. febr. 17. 11:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Semelyiknek, nem mutogattuk egymásnak a pélót az iskolában.
2023. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ehhez mutogatni sem kell, elég ha átöltözünk edzésen :D
2023. febr. 17. 11:48
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
Akkor sem nézegetem mások pélóját.
2023. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Hetedikes osztálykiránduláson. Mi sem mutogattuk egymásnak (bár zuhanyzásnál azért egyet-kettőt lehetett látni), de utána kibeszéltük magunk között az esti takarodó után :D
2023. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
7. Egy családi összejövetelen szó volt róla, hogy mekkora az átlag. Én meg mondtam, hogy 20, mert azt hittem az enyém átlagos. Persze mindenki nevetett. Teszem hozzá, nem volt még internet és nem folyt ez a téma a csapból. Aztán 16 évesen az első szexnél mondta a lány, hogy ez jó nagynak számít.
2023. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 StevenUp ***** válasza:
96%
Én hatodikos koromban jöttem rá erre. Először meglepett hogy mekkora külömbség van az enyém és az ő farkuk között, és az isteni szerencsének tulajdonítottam ezt. Akkor még bele se gondoltam hogy a 8 év korkülönbség ilyen sokat jelent 🤷‍♂️😀
2023. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
csak felnőttként jöttem rá. mereven egyikükét sem láttam, szóban meg mindenki kamuzgatott
2023. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én már 5.-6. osztály környékén észrevettem, szintén erdei táborokban amikor este fürdés volt meg a közös szobában öltözködtünk. Aztán ahogy 4-es írta is mi is összemértük később takarodó után meg beszéltünk róla :D
2023. febr. 17. 12:43
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Hetedikben amikor elkezdtünk úszásra járni meg tesi óra után zuhanyozni

Meg is jegyezték páran hogy szinte felnőtt méret

2023. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon érdekes, én sosem tudtam az osztálytársaim méretét a suliban, és nem is láttam őket sosem meztelenül. Amúgy meg utáltam a tesiórákat.
2023. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!