Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves férfiak 40 felett!Szeri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak 40 felett!Szerintetek mire utal az alábbi szitu?Fiatal nő-idősebb férfi között.(bővebben lent)

Figyelt kérdés

Simogatta az úriember többször az arcom, amikor kettesben voltunk, ha megfogtam a kezét sokáig engedte, hogy fogjam, azaz nem 1-2 percig.Amikor kértem simogassa a combom,eljátszotta nem tudja a takaró alatt meddig nyúlhat és már simogatta a nemi szervem is.Aztán máskor is kértem, hogy simogasson, volt rajtam ruha, benyúlt már a nadrágomba is, a bugyimba nem.

Amikoriban simogatta az arcom azt mondta elviselhetetlen vagyok.Nem arcsimogatás közben, de akkoriban.

Aztán volt,hogy, amikor elment küldött csókot, amikor már a folyosón járt.

Amikor telefonon beszéltünk, és mondtam szeretem azt mondta "a te bajod",de, amikor mondtam tudom szeret azt felelte "azt sem tudod te hogy érzel honnan tudnád én hogy érzek",és erre mondtam nem vagyok hülye úgy nézett rám, mint egy kedves ismerősöm, akinek állítása szerint is fontosabb vagyok, mint szimpla szexuális vágy.Erre nem szólt semmit.

Ő életvezetési tanácsadó hivatalosan a szakmája szerint, előtte nem így voltunk.Aztán azt mondta egyszer, hogy bevonódott érzelmileg, jött elköszönni.Viberen is letiltott akkor.

Majd felkerestem x idő múlva személyesen, és akkor tagadta, hogy a nadrágomba nyúlt volna csak ruhán keresztül simogatott állítása szerint, és azt mondta ahhoz is hülye vagyok, hogy nem értettem, hogy csak poénból mondta majd ő megbasz, ha az a jó ismerősöm nem.Ami szerintem nem poén volt,mert amikor 1 hónappal a kijelentés után felhoztam azt felelte ne hozzam zavarba meg megsütötte a nap.De ugyanennél a találkozónál felhoztam személyesen is, hogy úgy nézett rám, mint az ismerősöm, akit a szerelmére emlékeztetek, és nem szólt semmit, csak feljebb húzta a kocsija ablakát, amikor mellette álltam.Ígérte segít életvezetési kérdésekben , majd visszatér, de most hanyagoljuk a dolgot családi problémái miatt.

Aztán írtam emailt, de nem reagált, ezért újra felkerestem személyesen.Nem is akart velem beszélni.Harmadszorra tudtam elcsípni.Kérdeztem olvasta e az emailt, mondta igen, de megbeszéltük befejezzük az együttműködést.Pedig legutóbb nem ezt mondta amikor az utolsó alkalom előtt találkoztunk.Mondtam neki ezután, hogy klinikai szakpszichológus szerint ő szerelmes belém.Erre nevetett vagyis inkább mintha kuncogott volna, és azt felelte "esetleg te belém,nem?" Utóbbit megírtam neki emailben meg már előtte.De számomra fura volt, ahogy nem reagálta le rosszul gondolja a klinikai szakpszichológus vagy valami.

Meg előtte alkalommal, amikor nem mondott semmit arra, hogy úgy nézett rám, mint az ismerősöm, akit a szerelmére emlékeztetek, csak feljebb húzta az ablakot.

Mit gondoltok?Ez a pasi szórakozik velem?Sosem volt köztünk szex, már nem jár pénzért, mint életvezetési tanácsadó, tehát simán mondhatná nem szeret, de sosem mondja ki, csak vagy terel vagy nem szól semmit.Egyébként házas.

Van köztünk 30 év, és nem 1-2 hónapja ismerjük egymást.

A tények alapján, mint kívülálló 40 feletti férfiak, ti mit gondoltok?Szerelmes belém a férfi vagy sem?Vagy csak vonzódik?



2023. febr. 18. 17:32
A kérdező szavazást indított:
szerelmes a leírtak alapján
vonzódik a leírtak alapján
nem szerelmes és nem is vonzódik
kicsit kattos és szórakozik
egyéb (más a véleményem vagy nő vagyok, kommentben leírom)
11 szavazat
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja és kimaradt, hogy legutóbb, amikor így reagált arra a szakpszichológus szerint ő szerelmes belém azt is mondta, hogy örül neki, hogy megszabadult tőlem.
2023. febr. 18. 17:34
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

Hagyd ezt a faszit. Kapuzárási pánikja van, és te kicsit dobtál az egóján.


Faramuci, hogy a tanácsadónak is szüksége van pszichológusra. De ez van. Ja, sorry. Nem vagyok még 40

2023. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Csak szórakozik veled! De ha bejönnek az érettebb, idősebb pasik akkor itt is találsz belőlük szép számmal!
2023. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem "kattosabb" nálad. Komplett idiótát csinált belőled, te pedig asszisztáltál hozzá.
2023. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

17:37-es

Mert?

2023. febr. 18. 17:39
 6/31 A kérdező kommentje:

17:35-ös

Már nem a kapuzárási pánik korban van, de attól még lehet ilyesmi gondjai is vannak, mert azt mondta kb 1,5 éve az volt a legnagyobb félelme, hogy impotens lesz...

2023. febr. 18. 17:50
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, a leírtak alapján te elmebeteg vagy. A leírtak alapján mondjuk ő se százas, de ő valamennyire érettebben kezeli, mondjuk a nyúlkálást leszámítva. Te rohansz utána mint valami értelmi fogyatékos, komolyan már nekem kínos így olvasva is, mikor ő világosan kifejezte többször is, hogy nem kellesz neki. Ne hatása már le magad ennél jobban, legyen már valami kis női méltóságod.

N

2023. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

17:53-as

Elmebeteg?Miért is?Mert várom, hogy kimondja nem szeret, amikor KÉTÉRTELMŰ jeleket adott.Úgy nézett rám, mint az a férfi, akit élete szerelmére emlékeztetek, jól láttam.Amikor ezt mondtam neki egy szóval sem mondta, hogy nem... Ja és ne mondd, hogy ő az érett.Nem én simogattam az arcát, nyúltam a nadrágjába, simogattam a nemi szervét, aztán még annyit sem tudok közölni szeretem -e vagy sem.Azt nem mondom én nem néztem rá szerelmesen, mert ő is észrevette, hogy én is úgy nézek rá, mint azok a nők,akik szerelmesek voltak belé.

Szóval majd, ha meg tudod indokolni EZEK FÉNYÉBEN miért is vagyok "elmebeteg", akkor szólj.Avagy jobb, ha csendben maradsz. ;)

Ja, és ezen szituációk alapján egy nem huszonéves vagy harmincas FÉRFI pszichológus is azt mondta SZERINTE voltak ott érzelmek részéről.

2023. febr. 18. 18:03
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy nagyon szakszerűtlen terápiából kialakult, asszimmetrikus, lezáratlan érzelmi kötődés. Ahogy más is írja, hízeleg a korosodó férfi hiúságának a rajongásod, de nem akar tőled semmi komolyat.

Egyébként meg ne haragudj, de érzemileg dependensnek és nagyon befolyásolhatónak tűnsz. Ne ettől az embertől várd a megoldást a problémáidra, sőt inkább azt mondanám, kerüld el, mert semmi jóra nem számíthatsz a részéről.

2023. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%
Bizonnyal tetszel neki, talán kíván is, korábban biztosan kívánt, de nem akart, és ez fontos. Tehát : nem akar semmit, és eddig sem akart, a házassága mindennél fontosabb. Lehet, hogy párszor kiverte rád gondolva, de biztos, hogy eszébe sincs kockáztatni a stabil és biztos kapcsolatát. Legjobb lesz, ha lapozol, és nem nagyon adod elő ezt a dolgot sehol, nem dicsőséges dolog. F 45
2023. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!