Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban van ideális ideje a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban van ideális ideje a szüzesség elvesztésének?

Figyelt kérdés
Én 22 éves férfi vagyok és szűz. De én szerintem nem vagyok szokványos mert kizárólag egyedül érzem magam a legjobban, nem szeretek bulikba járni, nem szeretem a részegeket és a hangos zenét, a nagy embertömeget. És nem is tudok elviselni senkit sem hosszútávon magam melett, ezért nem kéne például kapcsolat nekem. Egyszer max fizetek hogy kipróbáljam, de nincs felesleges energiám amit szexkapcsolat szerzésre használjak fel, ott is rengetget kell jártatni a számat próba szerencse alapon. Nem is szeretem az ilyen Hevesi Kriszta féle szexmániás embereket akik folyton azt hangoztatják hogy mennyire fontos, meg hogy milyen alapszükséglet, meg hogy kell az egészséges élethez. Még jó hogy nem kell az embernek a normalitás mentén élnie.
2023. febr. 18. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs.
2023. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ember alapvetően társas lény. Szerencsére már majdnem egy szabad világban élhetünk. Ez rajtunk is múlik.

Önmagában már az egy nagy dolog, hogy ezt a kérdést kiírtad, mert ez egy lépés volt részedről.

2023. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14 vagyok, és már csinálnám csak nincs kivel. (Igazából csak azért akarok szexelni hogy ne tartsanak bénának)
2023. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!