Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt olyan élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan élményetek esetleg nőgyógyászati vizsgálaton vagy egyéb orvosi alkalommal amikor szexuális izgalmat éltetek meg? (Nyilván nem dugott senki rakszűrés alkalmával a dokival, nem ilyen fantáziákra gondolok)

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,inkább szorongok,félek olyankor.
2023. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván ez az átlagos reakció a helyzetre.
2023. febr. 19. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Én előte szoktam, mikor tudom hogy mi fog következni. De mikor ott vagyok akkor kicsit kellemetlen.
2023. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Hát...izgalomnak nem mondanám, mert valóban kicsit kellemetlen a helyzet, de velem egyszer volt olyan, hogy összeszedtem valami fertőzést egy wellnessben (sose volt velem ilyen) és amikor elmentem vele dokihoz, az orvos elég jól nézett ki:D


Igazából iszonyatosan sármos volt. De nem a vizsgálat közben gondoltam erre, hanem utána amikor már felöltöztem és ültünk és mondta mit ír fel stb akkor tűnt fel, hogy nagyon sármos pasi.


De nem, nem fantáziáltam.

2023. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!