Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annak ellenére hogy az erkölcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak ellenére hogy az erkölcsi normáid szerint ez nem helyes, gondoltál már arra hogy kipróbálnád a hármas szexet, bármilyen akár 2 férfi egy nő, vagy két nő és egy férfi felállásban?

Figyelt kérdés
Van hogy az ember a tudat alatt, olyan dolgokra vágyik amiről tudja hogy nem helyes és erkölcsös, de titkon azért vágyik rá. Én pl erre, egy ideje nagyon. Leginkább a két férfi egy nő, ez úgy ott mocorog a fantáziámban.

2023. febr. 19. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Mindkettőt kipróbálnám.
2023. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Nincsenek ilyen Erkölcsi normáim

Szóval nem volt rajtam ilyen nyomás

Többször voltam már 3asban

2N 1F felállásban.


N

2023. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez teljesen helyes, voltam is mindkét felállásban, viszont nem elégszer, ezt pótolni kell.
2023. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Eric Griffin ***** válasza:
50%
Erkölcsökről beszélni amikor a társadalom lassan fele a saját neméhez vonzódik és 90% házasság válással végződik, plusz a kapcsolatok 99%-ban van megcsalás. De amúgy ja, tény hogy a 3-as nem erkölcsös, de azt a világot éljük hogy az az erkölcstelen aki nem vállalja be
2023. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Megtettem, mert nagyon kíváncsi voltam. Teljesen diszkréten kezeltük, 2f-1n felállás volt. Nagyon tetszett, de ehhez persze az is kellett, hogy számomra megbízható férfiakkal történt, akikkel korábban duóban is voltam együtt.
2023. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Rövid ideig eszembe jutott már, de annyira nagyon mégsem érdekel, szóval nem hiszem, hogy kipróbálnám.
2023. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Gondoltam már rá, egyszer szeretném is kipróbálni. A párom engedné is, ha valahol lenne erre lehetőségem.
2023. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Sokszor fantáziáltam róla de eddig nem mertem kipróbálni és lassan már öreg is vagyok hozzá.

50f

2023. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
2 nő jöhet bármikor. Férfi meg minek, ha ott vagyok én?
2023. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
2F + én N fantáziaszinten izgat, de nem tenném meg soha élőben
2023. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!