Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ha 23 évesen puncson fenn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ha 23 évesen puncson fenn vagyok és támogatói kapcsolatból tartom fenn magam erkölcsileg rossz fényben tüntet fel?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, volt már rendes munkám is, de ezt most élvezem is, sokkal jobban keresek vele, és ameddig nem tesz tönkre lelkileg addig csinálom.

Barátaim tudnak róla, mindenkinek más a véleménye. Én igazából ahogyan vége van el is felejtem és folytatom tovább a napom.

Ha lenne rendes párkapcsolatom, az egy férfinak szúrná a szemét, ha nekem ebből lenne pénzem?



2022. jún. 10. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem igen. mindket resze
2022. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ááá,dehogy, csak olyat keress aki el akarja tartatni magát!
2022. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Hülye kérdés, hacsak nem vagy nagyon autista vagy trollkodni akarsz
2022. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés már eleve nagy valószínűséggel kamu, vagy pedig nem sok mögöttes észt feltételez. Nem tudom, hogy melyik a rosszabb.


Az első dolog:


" de ezt most élvezem is, sokkal jobban keresek vele, és ameddig nem tesz tönkre lelkileg addig csinálom."


Az már rég késő, ha tönkre tett lelkileg. Ez nem egy olyan dolog ami egy gát lenne, hogy egy adott ponton már nincs visszaút, de még időben megfékezve teljesen tökéletesen eltűnik.


A második dolog:


"Ha lenne rendes párkapcsolatom, az egy férfinak szúrná a szemét, ha nekem ebből lenne pénzem"


Ki feltételezné mégis ezen a világon azt, hogy egy normális kapcsolatban bárki elfogadná, hogy a párja finoman szólva egy örömlány? Persze lehet szépíteni a dolgot, de azért valljuk be, hogyha pénzért adod magad oda az már eléggé megközelíti ez a kifejezést. Persze relatív, hogy kinek mi a normális kapcsolat de szerintem azért a standard az nem ez. :D



A harmadik dolog:


Teljesen mindegy, hogy milyen fényben tüntet fel, nem másoknak élsz és nem másoknak kell elviselnie a mindennapokat amiket átélsz és azt sem, hogy majd idősebb korodban hogy tekintesz erre vissza, hanem neked.

2022. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Seggbe is lehet?
2022. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Akkor úgy fogalmazom, hogy ameddig élvezem.

És ha örömlány? Számomra nem gond, de ezt nem is kérdeztem

2022. jún. 10. 21:14
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Ááá dehogy tapsolni szoktak hozzá a pasik hogy k.rva a csajuk nem? :D Azé' a CV-dbe ne írd bele, hogy pénzért furulyázol.
2022. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Abszolút gáz
2022. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Link lemaradt.
2022. jún. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Mennyiért lehetne kinyalni téged? De ronda vagyok. 36F
2022. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!