Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van itt ennyi kamus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi kamus?

Figyelt kérdés

Miért kamuzza sok nő(vagy esetleg magát nőnek kiadó férfi) hogy így meg úgy van hüvelyi meg anális orgazmusa, miközben még életében nem volt oragzmusa és csak ki akar tűnni? Attól mert valaki "jót" érez szex közben az nem egyenlő az orgazmussal. A "sorozatélvezős" kamukról meg ne is beszéljünk...



Miért jó hazudni? Ezzel nem lesztek többek és nem lesz jobb senkinek. Meg hazudni amúgy sem szép dolog...



2023. febr. 20. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Itt gyűlik össze a sok sikertelen ámbár fantáziadús ember
2023. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
És miért nem hiszed el,hogy bőven akadnak ilyenek is?
2023. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha már a valóságban nem sikeresek az orgazmusban, akkor legalább itt irígykedjen rájuk mindenki.
2023. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2es

Biztos van ilyen a valóságban is, de mintha itt gyakorin túl sok ilyen is lenne...

2023. febr. 20. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 4-5 alkalommal leírtam hogy nőként nekem nagyon sokszor nem sikerül és ha mégis az is hosszú idő, állandóan lepontoztak. Így már sosem írok ilyen jellegű kérdések alá. Mert mindig az a jó amit a kérdező jónak lát.
2023. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg a kamugép sajnos.

Viszont az is bosszantó, amikor leírok valamit, ami valós, és nem hiszik el.

Még az is lehet, hogy a kamusok kötnek olyankor belém, mert magukból indulnak ki.

2023. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Inkább orgazmus alatt a csiklói orgazmust értik.
2023. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

én azon vagyok kiakadva, hogy mindent lepontoznak mostanában. pedig csak őszinte vagyok (nem kioktatást írok)

a másik, hogy valahol megértem, hogy nem hisznek már itt senkinek, hiszen tényleg rengetegen hazudnak

de talán ha valaki értelmesen, összeszedetten, összefüggően, segítőkészen ír az kitűnik kicsit...remélem

2023. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Aha, tehát ha van hüvelyi orgazmusom, és egy ilyen típusú kérdésre azt válaszolom, hogy igen, van, akkor kamus vagyok. Igen, ez így tök logikus. Ja, nem.


Jelen kérdés győzött meg végleg arról, hogy a továbbiakban teljesen felesleges az ilyen típusú kérdésekre válaszolni. Egyrészt mert lepontoznak a vérbe (hiszen kamus vagyok), másrészt, mert özönlenek a kéretlen privátok, hiszen kiderült, hogy van hüvelyem.

2023. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!