Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért kell a szexnel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kell a szexnel több? Miért várják el hogy szerese őket a partner ez olyan fontos ?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka az a nő aki kizárólag szexet keres és ezt ingyen teszi és nem pénzért.

Akár hány nőre rairok a tarskereso csopiban mind komoly rendes kapcsit akar .én meg csak laza kötetlen találkozgatast.

De az a fura sok pasi van így mint én szextarskereso csopiban kb 100 pasija jut 1 nő.

Nekünk ferfiaknak szextalik kellenek csak a nok igényelnek többet.



2022. dec. 29. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
5%
Mert csak akkor tudják irányítani a férfit.
2022. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
86%
Mert a nők alapból érzékenyebb lelkületűek .
2022. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
1# enis így velem de miért kell nekik irányítani? Ez olyan letszukseglet nekik a 21sz ban?
2022. dec. 29. 20:42
 4/86 anonim ***** válasza:
94%
Én például nem várom el hogy szerelmes legyen belém. Azt viszont igen, hogy ne egy tárgyként kezeljen, akit ész nélkül meg lehet dugni, aztán csak úgy elhajítani. Szerelemre nem vágyom, de ha már lefekszem valakivel, szeretném ha odafigyelne rám és kölcsönösen ki tudnánk elégíteni egymás igényeit/vágyait.
2022. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
98%

nekem aztán nem kellett, aztán a pasik hisztiztek, hogy miért nem vagyok érzelmes WTF

N

2022. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kérdező: a nő szüli a gyereket. Aztán szoptatja. Aztán még neveli is.

Ez régen nem ment egyedül, kellett hozzá egy férfi.

Ezért aztán a természet úgy alakította, hogy a nő tud szexelni akkor is, ha terhes - és ezzel (is) tartja meg a férfit. Viszont ahhoz, hogy a nő biztos lehessen abban, hogy a férfi VALÓBAN vele marad - ahhoz a szexnél egy kicsit több kell neki.

2022. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
100%
A normális pasiknak is több kell. Alapból az ember társas lény, szeret párkapcsolatban élni, családot alapítani, érzelmi biztonságban lenni. A mai modern időkben azonban annyi torzító tényező van, hogy a felnövő gyerekek, csak azt látták/látják, hogy senki nem számít, mindenki eldobható, csak az számít, hogy sokat fogyasszunk mindenből, és minden igényünk ki legyen elégítve. Erre nevel a mostani civilizációnk, és te is tökéletes mintapéldánya vagy. A nőket szerencsére egy kicsit nehezebben nevelik le a családra vágyásról, de így is elég gáz a helyzet.
2022. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy a #6-os írja, evolúciós pszichológiai okai vannak amiért a nők több kötődést, érzelmet igényelnek annál mintsem csak egy nettó lyuknak tekintsék őket.

Ettől még vannak nők akiknek nem kell térdeplős-lánykérős szerelem a szexhez, de mindenki rájuk fog "pályázni" és ott kell legyél a szeren ha te akarsz lenni a befutó.

2022. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:

Nekem is van gyerek.mert teherbe ejteni egyszerű volt. együtt élni úgy hogy amúgy érzelmileg nem kötödtunk jobban mint ha a haverom lett volna már kevésbé.


En nem is hiszek ebben az érzelmi hulyesegben .ezt sokan csak megjatszak szerintem

2022. dec. 29. 21:02
 10/86 anonim ***** válasza:
98%

Ebből is látszik, hogy melyik nem képviselői a normálisabbak (tisztelet a kivételnek).

Ha neked egy nő csak egy lyuk, és csodálkozol, hogy nem ezt igénylik, akkor inkább nem mondok semmit. Nem szeretjük legtöbben, ha tárgyként kezelnek, akit csak meg kell dugni, aztán otthagyni.

2022. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!