Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hamarosan közeleg a jobb idő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan közeleg a jobb idő, lesz szex a szabadban majd, izgat a lehetősége?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Valakinek biztos lesz, de engem nem izgat.
2023. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Remélem lesz megint nekem olyan izgató!

f

2023. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

engem kifejezetten izgat a jó idő. ami még persze kicsit odébb van, majd inkább április vége, május

sokkal többféle helyzet, helyszín adja magát (nem is feltétlen szexhez, hanem akár csak ahhoz, hogy jól egymásra induljatok), végre nem kell hóembernek öltözni, az öltözék sokkal többet szabadon hagy a testetekből, stb. - jó kis frissítés az unalmas "este otthon a takaró alatt felmelegítjük egymást" téli típusú menetek után.

2023. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony lesz ám, már alig várom hogy végre tényleg jó idő legyen :) Főleg estefelé is, napközben sajna a legjobb helyek tele vannak kirándulókkal, kutyasétáltatókkal.
2023. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Igen, szeretem szabadban csinálni.

N

2023. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgat,remélem lesz is.
2023. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy izgat. Szerintem lessz is 😁
2023. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!