Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesíthetőek ezek a nyalási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesíthetőek ezek a nyalási vágyak? Milyen ötletetek lenne még?

Figyelt kérdés

A barátom olyan dolgokra vágyik, hogy például:

1. menjek utána a zuhanyzóba, álljak be mellé a kabinba, nyomjam le a fejét és "nyalattassam meg",


2. Túraútvonalon térjünk le az útról és valamelyik fa tövében térdeltessem őt le magam elé és szintén "nyalattassam meg",


3. Az ülőgarnitúrán, amikor TV-t néz, akkor lökjem a hátára és erős csípőmozdulatokkal lovagoljak az arcán.


És ez után azt mondta, hogy "és ezekhez hasonlók"....


Azért írtam le az általa elmondott mindhárom példát, hogy nagyjából tudjátok, hogy miben kell gondolkodni. Bár egyelőre ez a három is bőven elég lesz, de tudnátok még hasonló szituációt mondani, ami izgató lehet?


Köszi a válaszokat.



2023. febr. 21. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszenek az ötletek
2023. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Útszélen kocsiban.
2023. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Asztalnál ülsz, vacsorázol és közben szorgalmasan nyal. Hazaérkezel (ha együtt laktok), vagy megérkeztek a randi helyszinre, azonnal hanyatt fekszik és te fölé guggolva (szoknyában, bugyi le és) nyalatod magad. Ha együtt alszotok lefekszel és addig kell nyalnia mig el nem alszol. Ha ügyes amikor alszol is probálkozhat kinyalni. Reggel pisilésed elött ébredéskor azonnal nyaljon.

Én is nagyon szeretek nyalni és hirtelen ezek a volt szituk jutottak eszembe.

2023. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesíthető mindegyik és nagyon élvezetes is :)
2023. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Ezek közül mindet próbáltam már.

24L

2023. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Én tennék bele egy jackpotot 25x-ös szorzóval. Ne térjetek le a túra útvonalról.
2023. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

A párommal a fentiek mindegyikét kipróbáltuk már nyalás és szopás formájában is (nagyon élveztük mindet), így még az alábbiakat tudnám ajánlani:

~ amíg reggelizel/ebédelsz/vacsorázol, ő a széked előtt térdel és nyal

~ amíg a gépednél ülsz (függetlenül attól, hogy mit csinálsz), ő a széked előtt térdel és nyal

~ amíg filmet/sorozatot nézel, előtted térdel és nyal

~ amint hazaérsz, intesz/csettintesz neki és rögtön hanyatt vágja magát, hogy ki tudjon szolgálni

~ vezetés közben félreálltok és úgy csináljátok

~ valami ultimátumot adsz neki: ha x időn belül nem éri el, hogy elélvezz, akkor valamilyen büntetést kap

2023. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Én ezt megspékelném azzal, hogy adfig nyalatod, míg be nem pisilsz, mondjuk az arca fölé térdelsz terpeszben szemből, úgy a legjobb :-)
2023. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. elég izgató volt mindkettőnknek, csak közben a pofámba folyt a víz (ami valahol mélyen a móka része volt). egyik lábát tudta támasztani. 2. nyilvános helyen változó lesz a hangulatod, nehéz megítélni. 3. ezt nem a gyanú árnyékában aktuális epizódja közben kéne hanem amikor már másfél napja csak azt kívánod. ha nem lesz lucskos az a pina, akkor inkább csak lehangoló.


"és ezekhez hasonlók" leginkább talán azt akarja hogy te kezdeményezz és az ágyban legyél egy kicsit domináns.


hasonló ötlet: látogassatok el egy fürdőbe.

2023. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk bejött még amikor valamilyen telefonos megbeszélés vagy videokonferencia van és úgy tamadjuk le orállal kölcsönösen a másikat.

Izgi tud lenni.

2023. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!