Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti benne lennétek abban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti benne lennétek abban hogy egy férfit (párotokat) szolgáljátok, lessétek minden kívánságát amit teljesíthettek?

Figyelt kérdés
Arra vagyok tehát kíváncsi hogy vannak-e olyan nők akik vágynak arra hogy 24/7-ben szub Dom kapcsolatban éljenek?

2019. márc. 2. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de ha van ilyen akkor szóljon mert nálam épp takarítani kéne.
2019. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy vannak. Én két évig éltem egy ilyen kapcsolatban egy sub csajjal, nagyon izgalmas volt.


Sajnos vége lett a dolognak, mert a nő elnyert egy ösztöndíjat külföldön, de azóta is szívesen emlékszem vissza erre.

2019. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak akkor ha viszonzást is kapok. Mivelhogy ebben az esetben nem cselédnek szegődnék
2019. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!