Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ilyen társkeresési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen társkeresési problémák terén?

Figyelt kérdés

Igazából bele is vágok a sztori közepébe: nagyon félek az intimitástól. Már nem egészséges izgulás, hanem szerintem fóbiának minősül.

Eddig azért sem mertem úgy komolyan ismerkedni, mert tudom, hogy egy kapcsolatban úgyis eljön annak a várva várt pillanatnak az ideje (kinél mennyi idő múlva).

Nem arról van szó, hogy nem szeretném, vagy esetleg volt valami traumám. Alapból szégyellős is vagyok (pedig elégedett vagyok az énképemmel), másrészt úgy érzem a társadalom által elvárt “teljesítményt” nem tudnám nyújtani (tudom, hogy a kommunikáció közben is fontos). Hallottam már fiúkat beszélni lányokról és mindenféle megalázó kifejezéseket is “kifüleltem”, ami kicsit megijesztett, hogy tényleg így gondolkoznak-e a nőkről.

Manapság elterjedt a “hookup-culture“ és azt érzem, hogy az érzelmi szál eltűnt és főleg a testiség van előtérbe helyezve, így sokszor tartok attól ha valakivel megismerkedek akkor főként ilyen szempontból teszi azt.


Természetesen tisztelet a kivételnek.


Ti hogyan győznétek le ezt a félelmeteket, mit tanácsoltok?



2023. febr. 22. 02:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb social media, keress normális faszit, ennyi
2023. febr. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Így van, tanuld be a red flageket és használd a tudást, nem akkora meló.
2023. febr. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Pistike ejjel 3-kor miert nem alszol?
2023. febr. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok ezzel, mondjuk nem feltétlen az intimitástól, hanem úgy magától az udvarláatól is parázok kicsit. Nem tudom miért de rettenetesen zavar hogy nindent is kibeszélnek, tökre elmegy így a kedvem hogy bárkinél is próbálkozzak, csak hogy aztán kibeszéljenek. Dehát ezen valahogy túl kell lenni, mert ha nem akkor sosem lesz párunk. Úgyhogy hajra kérdező, sok sikert neked is.
2023. febr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Esetleg egy társkereső irodát/kerítőt nem akarsz megbízni? És akkor kiszűri neked az ilyen testiségre menő alakokat, esetleg szüzeket tudna neked találni.

De hát te is felszedhetsz olyasvalakit, aki nem ilyen, akitől nem félsz.

2023. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Azt tanácsolom, hogy ismerkedj egy normális férfival. Így elsőre a hatos válaszolót ajánlom.
2023. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"a társadalom által elvárt “teljesítményt” nem tudnám nyújtani"

Az a jó, hogy nem az egész társadalommal lesz szerelmi kapcsolatod, hanem egyvalakivel. Jó esetben olyannal, ki pont olyan, mint te.

Máshogy nem is érdemes.

2023. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem törvényszerű hogy mindenki,mindent kipofázon. Az én baráti körömben ez pl sosem volt divat. Még a "legvagányabb" haverok sem tűzték ezt napi rendre. Ha meg valamikor ez még is szóba jött, senki sem a csaj kárára röhögött.Keress normális palit, ne ilyen divat macska jancsit. Légy magabiztos és nem kell mindent úgy túl izgulni.
2023. aug. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Magas érzelmi intelligenciával rendelkező, türelmes férfit keress, akinek rendben van egy lassabb tempó. Találni ilyet, de ne a kirakatban keresd, hanem a hétköznapi srácok közt.
jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz normális párt találni, mondom ezt párkapcsolatban élő 43 éves férfiként, mert látom mennyire szétesett a társadalom, az életvitelünk, az értékrendek. Meg a környezet amiben élünk, az se kedvez a normális élethez. Szurkolok, hogy megtaláld azt az embert akivel van egymáshoz kölcsönösen kellő időtök megismerni a másik emberi lényét, és bizalmat kialakítani egymás irányába!

Nehéz ügy és sok energia befektetést igényel. És teljesen átérzem a félelmeidet, de bízok benne, hogy meglesz a társad előbb-utóbb!:)

jan. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!