Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szerezhetnék barátnőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék barátnőt?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, és nem volt még senkim. Nagyon vágyok már egy lányra, mind testileg, mind lelkileg. Buliba nem igazán járok, max. kocsmákba. Mondhatni zárkózott vagyok, ez bizonyára probléma lehet. Viszont nem értem, nem vagyok annyira ágrólszakadt srác. Mondták már páran, hogy helyesnek, jóképűnek tartanak. Jó igen, kisfiús vagyok, mert alacsony és sovány testalkatom van, de van önbizalmam, én ettől nem vagyok depis, hogy jajj kicsi vagyok, ezért biztos nem lesz soha párom. Nálunk sokan alacsonyak a családban, apum is 170 cm, de magabiztos, férfias, fiatalos. Szóval nem tudom mi olyan nagy baj van velem. Igényes vagyok, soha nem megyek el itthonról úgy, hogy ne fésülködjek meg, ne legyenek rendezettek körmeim, próbálok divatosan öltözni, már amennyire az anyagiak engedik. Jelenleg munkanélküli vagyok, de ez nem mentség a barátnő hiányra, mert akkor sem volt senkim, amikor tanultam. Pedig illedelmes is vagyok mindig, nem bunkóskodok, továbbá szerintem van egy alapvető intelligenciám, eszem, nem tartom magam butának. Én értékeket is keresek egy nőben, szóval azt sem mondhatjátok, hogy csak a szexre megyek. Persze nem mondom, hogy nem vagyok kiéhezve, és ne fogadnék el akár alkalmi kapcsolatot is, de jobb lenne, ha találnék egy olyat, akivel megértjük egymást, vannak érzelmek is. Mi lehet a gond, vagy mit tanácsoltok, hol próbálkozzak? Persze valami kémia kell, tehát, hogy lássam, hogy a lány is legalább nézeget vagy valami. Tindert próbáltam, eleinte jött is nem annyira kevés like, pár óra alatt 10+ összejött, ami talán tényleg arra utalhat, hogy annyira nem vészes a külsőm, igaz azóta ritkán húznak jobbra, de én sem nagyon használom már, mert egy felszínes hülyeségnek tartom, beszélgettem 1-2 lánnyal, konkrétan leírta némelyik, hogy csak egonövelésre használja. Hát köszi, ez aztán nagy érdeklődés a másik iránt. Szóval netes dolgok kilőve. Ötletek?

2020. febr. 1. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Sokat írtál,nem olvasom végig, de azok akik itt nyafognak a gyakorin,nem igazán népszerűek a csajok körében. Legyél férfias, legyél valamiben jó, a többi meg adja magát
2020. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es: Hát oké, viszont nem értem minek válaszolsz, vagy egyáltalán minek használod ezt az oldalt, ha 1 kérdés kifejtését el sem olvasod, csak mert 1 perccel tovább tart.
2020. febr. 1. 10:13
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

A Tinder a gazdagok játszótere.

Próbáld ki inkább a Badoot!

Ilyen mentalitással ; inkább a neten van esélyed.

2020. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Veled vagyok egyidős, rengeteg barátnőm volt már, alkalmi is rengeteg összejött, suliba is iskola menője voltam körülugráltak a lányok, de én is kezdeményeztem. Előszőr azt javaslom, hogy az ilyen tinder és társait messziről kerüld el, mindenki kamuzik, sőt felhasználók nagyrésze csak időtöltés miatt van fent. Max. Az elittars.hu lenne ideális társkereső neked, én végig olvastalak és ha tényleg ilyen vagy és nem csak ilyen akarsz lenni, amit leírtál, akkor igényesebb oldal kellene neked, viszont erre nem éri meg előfizetni, így egyik t.k. Oldalt sem ajánlom! Kezdetnek megtenne ha nem kocsmába járnál, mert ott max a 60 éves munkás Józsival találkozol aki 23 órára azt sem tudja, hogy őt hogyhívják a sok pálinkától, ha már elmész valahova és iszogatsz stb akkor bulizni menj normális klubokba! Kocsmákban a pálinkán kívül mást nem nagyon fogsz felszedni esetleg másnaposságot. Továbbá légy nyitottam. Ha Fb , instan úgy érzed vannak aranyos szép lanyok írj rájuk esetleg kezdj el beszelgetbi tűnj érdekesnek és erdeklődőnek a szemükben! Utána elhivod őket vhova és már be is csajoztal. Ennyi.


Munkát azonnal kéréssel, mert egy melóhelyen is lehetnek jó csajok kettő csajokat saját pénzből el tudod vinni ide oda, vicces helyzet, ha anyukától kérsz humora pénzt! :D

2020. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
6-os: Köszi, végre egy normális válasz. Én elfogadom a kritikát, de ilyen baromságokkal, hogy menjek papnak... Ha nem akarnak segíteni, nem értem minek válaszolnak. Eleve nem kötelező használniuk az oldalt, vagy ha már használják, ne legyenek felháborodva, ha tök normális hangnemben kiírok egy kérdést. Instám nincs egyébként. Ahova járok kocsma, az egyébként nem rossz hely, sok fiatal van, és kevés öreg. Szoktak lenni csajok is, de csak ritkán vannak ismeretlenek, újarcok, többnyire ugyanazok szoktak ott bandázni. Szóval tényleg nem a legjobb hely csajozásra, de azért a semminél csak jobb.
2020. febr. 1. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő lennék, én messze kerülnék minden pasit, aki kocsmába jár.
2020. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 exronin ***** válasza:

Járj el sportolni, túrázni, táncházba, kiállításmegnyitóra, ilyesmi.

Az a baj, hogy nagyon önző vagy. Végig arról írsz, hogy te mit szeretnél. Próbálj egy kicsit fordítani a dolgon és gondold végig azt, hogy te mit tudnál adni egy másik embernek.

A kocsmázásról meg szókj le. Részint, ezek szerint mégsem vagy olyan művelt, mint gondolod, részint valószínűleg pont olyan lúzerekkel lógsz, amilyen te nem akarsz már lenni, részint a lányok tényleg nem bírják a kocsmatöltelèkeket. Béke.

2020. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Normális srácnak tűnsz,tehát nehéz lesz,a többségnek nem a kedves,figyelmes,komolyan gondolkodni IS tudó srác kell a te női korosztályodban,számukra ez unalmas.

Mindenképpen szerezz valami munkát,teljesen mindegy,hogy milyen szájízzel csinálod,amíg nincs jobb.

Olyan nyilvános helyekre,online társkeresőkre járj,ahol a női tagoknak a nagyobb része nem azt írja be első elvárásának,hogy a leendő párja legyen vicces.

Ne a "menő" társkeresőkre regisztrálj,ott menő,szélhámos pasikat keresnek,akik jól eltudják magukat adni.

Sok sikert,Isten áldjon.

2020. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sportolj valamit pl edzozerem. Anyeszlet csavokat keves no birja. Ez osidok ota bele van kodolva a nokbe h egy ferfi legyen eros es az lesz dominans, es ha mar van egy kiallasod akkor arra felfognak figyelni a nok. Ha gorben jarsz akk javits a tartasodon. Kepzelj el egy jo not gornyedten jarni hat eleg visszataszito nem? Hat ez forditva is igy van. Mellkas kint es egyenes hat. Elejen nehez megszokni de ahigy megerosodnek a tarto izmok ugy fogsz allni alapjaraton.

Ui.: ne legyen ilyen bekepzelt. Nem tartod butanak magad. Erre azt tudom mondani h a legokosabb emberek is holtig tanulnak.

2020. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként az miért olyan nagy baj, ha mondjuk péntekenként elmegy az ember haverjaival, és megiszik pár sört? Ne úgy képzeljétek el a kocsmázást, hogy beülök minden nap az öregek közé, és addig iszom, még le nem fordulok a székről. 9es: Igyekszem mindig kihúzni magam.
2020. febr. 3. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!